Emulator dla zielonego w tych sprawach :D

Witam. Niedawno kupiłem nową skrzynkę i chciałbym się dowiedziec jak uzywac emulatora, poniewaz chcialbym pograc w Dragon Ball:Budokai Tenkaichi 3 a konsoli nie mam. Jak uzywac i skad sciagnac bezpiecznie emulator ? Czy nie bedzie zadnych problemow ? Nie bedzie sie scinalo ? Oto czesci kompa: KARTA GRAFICZNA: PCX GTX 16- 1GB 256 BIT D DR5 GAINWARD GS

PAMIEC: 2 razy DDRAM3 2GB 1333MHz GOODRAM CL9 PLYTA GLOWNA: SAM3 ASROCK 770 EXTREME3 PROCESOR: AMD PHENOM II X4 955 QUAD AM3

Z gory dzięki za odp.

Pozdrawiam-HellSurfer

Na jaką konsolę są te gry? PS2 (nie śmiać się bo na serio nie wiem)

Na ps2 i nie offtopuj. Jak piszesz to odp. na pytania a nie jakieś swoje zadajesz ;s

Nie offtopuję tylko się pytam bo nie gram na play station i nie wiem jakie gry na niego są. Mogłeś napisać w swoim poście, że chodzi o PS2. Duchem nie jestem i w tobie nie siedzę.

Masz emukator PS2 + BIOS: http://chomikuj.pl/czarek94/PCSX2±+emulator+ps2+*2b+bios+*2b+plugins

Okej. Dzięki, ale coś tam trzeba przestawic ? Jak uruchomic gre ? Z gory dzieki :smiley: :slight_smile:

Wszystko TU

Dzięki. Wszystko potrzebne już mam a teraz tylko zkonfigurowac i grac! :slight_smile: