Emulator ps3 na pc

czy można pobrać emulator ps3 na pc?

Skoro kompy nie są w stanie udźwignąć emulatora do PS2 to jak sobie wyobrażasz grę na tym samym kompie ale przy emulacji PS3 ? … przecież to kombajny graficzne są :stuck_out_tongue:

kristoffhelp , :o :o :o

Kompy nie radzą sobie dobrze zemulatorami na PlayStation 2, a co dopiero na 3!

Wiesz jaka karta graficzna i procek jest w PS3?!

no właśnie nie wiem i stąd to moje pytanie ale chętnie bym się dowiedział!

Sorki, ale kompy prześcigneły wszystkie konsole 1,5 roku temu. (dla przykładu xbox ma 512mb ramu a ps3 podobnie ale nie wiem dokładnie)

Ale to jest emulacja dlatego nie dają rady (zużycie proca)… poza tym jest z tym tyle problemów że lepiej kupić sobie konsole. Emulator ps2 jest a ps3 nie

Ale tu nie chodzi o pamięć RAM! Tylko o uklady graficzne, a także o procesory…

Jak się nie myle to PS3 ma procka 6 czy 8 rdzeniowego…

To tak ale mają dużo lepsze karty graficzne i procki (PS3- 8 rdzeniowy Xbox- 3 rdzeniowy, Xbox trochę cienko ale grafę ma lepszą od PS3)

Po co konsolom więcej RAM-u jak tam system operacyjny jest zmnieszony na maxa .

Prześcignęły w czym? W ilości ramu albo pamięci karty graficznej? i co z tego. Na komputerze który masz w sygnaturce wyciągniesz te same wodotryski co na ps3 albo x360, wiesz co to jest optymalizacja? Tylko przymnę ze ps2 posiada procka aż 299 MHz i karte graficzna 4mb a jakos np gta sa na niej działa dziwne nie? a na pc potrzeba karte minimum 64mb jak to mozliwe…

Dam przykład:

Far cry 2, twórcy nawet myśleli żeby nie wydawać tego na konsole… Jednak wydadzą, ale grafa jest gorsza niż w wersji na pc, do tego narazie na gameplayach z konsol fc2 się lekko tnie. ilość rdzeni o niczym nie świadczy. Chodziło mi że pc prześcignęły w sensie technologicznym. Możliwościach co do wyświetlania grafiki.

Trudno porównywać konsole z pc pod względem rdzeni, karty graf ramu itp. Bo te sprzęty działają zupełnie na innej zasadzie. Ale chodziło mi że pc może już wyświetlać takie gierki co konsola może mieć problem.

ps Teorerycznie odpalając mario na moim kompie i twoim w sygnaturce osiągniemy “te same wodotrsyki”

ach wy pecetowcy wszystko byście chcieli na ps nawed kontroler od wii :lol: trzeba sobie kupić,a nie ładować 1000zł czy ponad na upgrade…

baldys16 , i niedługo PCtowcy dostaną kontrolery z wii xD

Proszę :wink:

taaa…jasne ciekawe jaka gra będzie z nią kompatybilna,pewnie ceny gier wzrosną…a i tak mało ludzi kupuje oryginały idzie na bazarek i kupuje za 20zł :smiley:

I takich ludzi nazywam Debilami bo nawet kupują gry które faktycznie tyle kosztują w orginale :x .

zresztą wole dopłacić nawet te 30 zł do orginała zawsze to ma się więcej możliwości chociażby granie w siedzie ściąganie łatek itd

Zgadzam się z Edge, bo mam same oryg. I kupowanie piratów, i ściąganie ich jest całkowicie bezsensu. (ale jak masz pirata to można ściągać łatki :smiley: )

Żółta`Ciżemka , a skąd wiesz, że można? Próbowałeś? :x :stuck_out_tongue: