Emulator PS3/XBO360 prawda czy fake?


(bartuśś) #1

Tak jak w tytule. Widziałem jakieś filmiki, ale czy uwierzyć można? Zagrałbym w UFC, tylko wymagania to z kosmosu by były :wink:


(Slodziakpila) #2

Zdecydowanie fake.. Nie jest możliwe puki co emulowanie gier z tych konsol. A dlaczego? ..Odpowiedź jest bardzo prosta. Ponieważ nie ma jeszcze takich komputerów, z taką mocą które pozwalałyby uruchomić te gry i w nie bez stresu zagrać.Do emulacji tych konsol są potrzebne mocniejsze bebechy od tych co mają xbox i PS3. Zresztą emulacja wielordzeniowej architektóry wcale nie jest taka łatwa :wink: Spokojnie możesz jeszcze brać xboxa albo PS3 bo to inwestycja jeszcze na dobrych kilka lat :slight_smile:


(bartuśś) #3

dziękuje za odpowiedź :slight_smile:


(Silver Surfer) #4

Nawet ten komputer http://www.komputronik.pl/product/10970 ... e_RIG.html, nie dał by rady?


(dragonn) #5

Silver Surfer wszytko zależy jak dobry był by ten "emulator". Głównym problem jest tutaj to że trzeba również emulować architekturę procesora, jako że w konsolach mamy kompletnie inne procesory niż w pecetach, a emulowanie architektury procesora jest rzeczą dosyć skomplikowaną, a do tego zrobić to wielowątkowo i odpowiednio wydajnie jest bardzo trudne. Nikt na daną chwilę nie zrobi darmowego emulatora nowych konsol, bo jest to bardzo skomplikowane i kosztowne.


(Silver Surfer) #6

Dzięki za odpowiedź :slight_smile:


(Slodziakpila) #7

A swoją drogą spojrzcie na wage tego kompa...42 KG :o :o :o