Emulator PX Shader 3.0

Witam, mam dośc starego kompa który na razie jest rzadko używany:

1GB RAM

grafa: chyba Intel GMA 900 lub Geforce fx5500 (co program to inną kartę wykrywa :P)

Proc: 2.4Ghz

Może jestem rochę głupi ale chcę uruchomić GTA IV na tym kompie. Powtarzam: URUCHOMIĆ a nie GRAĆ. Wiem że będzie pokaz slajdów ale to tylko taki experyment by uruchomić grę. Mam już ją na kompie, zainstalowałem patcha i moda który zmienia rozdziałkę na 240x320,wszystko na mega-minimum i niby miał emulować PixelShader, jednak gra nie uruchamia się po instalacji moda i reebocie. Próbowałem tez emulatory PS osobne, ale wtedy każe reebotować kompa ja to robię i po restracie jest to samo. Więc poszukuję darmowego emulatora PS 3.0 albo programu który tylko wykrywa że taki jest w użyciu. Chcę jakimkolwiek sposobem odpalić GTA IV. Z góry dzięki.

nie ma takiego

tym bardziej na takim sprzęcie nie uda się uruchomić PixelShader a tym bardziej emulować,

sama emulacja zużywa masę mocy obliczeniowej zazwyczaj

ok nie da się emulować… a może jest jakis program albo dllka do podmiany która miała by za zadanie pokazywac, że jest PX Shader? Nie musi być to emulator wystarczy by był program pokazujący że PS Shader 3.0 jest włączaony i moja grafa jest kompatybilna.

kolego poczytaj www.google.pl jakieś sposoby sa do uruchomienia, kiedys takie cos widziałem

szukałem na google i znalazłem…ale emulator i to PX Shader 2.0 a ja potrzebuje mieć program pokazujący że mam PX Shader 3.0!