Emulatory


(system) #1

Poszukuję dobrych emulatorów na PSX i PS2...


(fiesta) #2

Pawek ty tez nie wiesz do czego służy opcja szukaj?????

Pozdrawiam


(system) #3

1.

  1. Poza tym mnie bardziej zależy na emulatorach na PS2 (dobrych :wink:). Na Googlach jest tego duzo, ale ja nie wiem, które są dobre - może ktoś testował i się na tym zna - jakieś BIOSY i pluginy bym też poprosił

(Beed) #4

Strona domowa emulatora PS2 h**p://www.pcsx2.net


(boczi) #5

Czemu fiesta Ty zawsze musisz się wymądrzać?? Zawsze masz jakiś problem. ;]


(D Ark) #6

LOL! A co to ma wspólnego z tematem?


(boczi) #7

Po prostu kolejny raz nadgorliwość fiesty powtórzyła się. Musiałem o tym napisać.


(pysiu) #8

Od tego jest żeby zwracać uwage innym na te rzeczy


(system) #9

Zgadzam sie z tobą pysiu ale jak ktoś jest nowy i nie umie obsługiwać forum to moze sobie z tym nieporadzić, a moderetor jest owszem od pilnowania niesfornych userów ale także od pomagania pozatym skoro widzi ze ktos nie umie szukać ( bo gdyby umiał to by nie pytał ) to oprócz swego komentarza mógł dać link skoro on umie.

Pozdrawiam


(fiesta) #10

Boczi zawsze możesz złożyć skargę do administratorów.

A ja tego nie zrobiłem????

A poza tym Pawek nie jest jakimś tam userem tylko starym wyjadaczem na forum :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam


(Krogulec) #11

Być może uwaga Fiesty w stronę Pawka, który jest, jak to określił Fiesta, "starym wyjadaczem" (nie tylko naszego forum ale CentrumXP :wink: ), była trochę z rozpędu... :wink: Można zakładać, że jeżeli to on napisał takiego posta to rzeczywiście miał z tym problem. Co do innych zwłaszcza "świeżych") forumowiczów to niestety niejednokrotnie okazuje się, że idą oni na ławiznę... Zauważcie, że Pawek spokojnie podszedł do sprawy i wytłumaczył skąd taki post.

Prześledziłem jednak inne posty Fiesty i uważam, że w jego zachowaniu nie ma nic niestosownego. Taka jest po prostu rola moderatora. Nie ma co się obrażać na zmianę topiców w cs 1.5 na coś co jednaznacznie wskazuje o co chodzi (jak np. nie zrozumiałem od razu, że cs=counter strike). Pozostałe uwagi są też jak najbardziej OK.

To, że Fiesta jest aktywny i stara się pilnować porządku na naszym forum zasługuje na pochwałę a nie krytykę. Jeszcze raz przychylę się do niejednokrotnych wypowiedzi Asteriska, że nad decyzjami moderatorów nie powinno się dyskutować ale je akceptować - inaczej będziemy tu mieli wielki bałagan. Zakres ingerencji w posty jest wypracowany od dawna i to Moderatorzy wspólnie decydują czy jest on odpowiedni. Jeżeli Fiesta by go przekroczył to jestem przekonany, że oni pierwsi by mu to wskazali jako, że jest Moderatorem "z najmniejszym stażem" :wink:

Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś uwagi to proszę o kierowanie ich na moje lub Liska PW.


(system) #12

Dziękuję bardzo za pomoc i nie tylko :wink:. Dzięki linkowi kolegi bedman znalazłem to co chciałem. 8) Teraz to tylko poskładać do kupy, ale z tym myślę, że problemu już miał nie będę.

POZDRAWIAM SERDECZNIE, "wyjadacz" Pawek. :smiley:


(system) #13

Łoooooopsss :x Niezauwazyłem ze to Pawek :o Zwracam ci homorek :smiley: zresztą Pawek też mógł nieznaleźć :smiley: :smiley: