eMule czy Bearshare

(Proph3t) #1

Mam takie pytanie który z tych progsów jest lepszy...

ps. Co może być przyczyną że mam na bearze (tam gdzie pokazuje ile czasu zostało do skończenia) 660 DNI :o jak przed dosłownie 3-5 min. ciągnął bdb.?? Dodam jeszcze że te 660 DNI mam juz troszkę i ciut....

Za pomoc dzięki...<><><><><><>

(system) #2

Czas zalezy od tego, ile osób w danej chwili udostępnia pobierany przez Ciebie plik. Ponadto, domyślam się, że ściągasz kilkuset megabajtowy plik :slight_smile: Więc jeżeli plik ma np. około 600 MB i przy źródłach wynoszących np. 10 albo troszkę wiece,j ściągać się może i ponad 3 lata :slight_smile:

(Duch) #3

eMule :slight_smile:

największe zasoby w całej sieci :slight_smile: niby długo się ściąga, ale z czasem ściąganie nie ustępuje innym programom p2p :slight_smile:

(Proph3t) #4

Ok ale jeśli źródeł mamy około 700????

(Qbek50) #5

długo się czeka. Nawet po kilka godzin. Ale jak się rozkula to szok 8)

(Duch) #6

RamzesGTS jeżeli pytasz o eMule`a to odpowiedź jest jedna :slight_smile:

im więcej źródeł tym szybciej ściągniesz :smiley:

(system) #7

Jeżeli masz plik, który ma 700 źródeł (ale takie źródła mają tylko najpopularniejsze pliki) to wtedy migiem powinno się ściągnąć. mówie teraz o mp3.

W przypadku dużych plików jednak trzeba trochę poczekać.

(Proph3t) #8

ok trudno poczekam... tylko nie wiem czy to normalne w bearshare...

(system) #9

W przypadku dużych źródeł, powolne ściąganie nie jest normalne. Jednak zapomniałem jeszcze wspomniec o jednej rzeczy, mianowicie ściągać możesz maksymalnie z 16 źródeł na jeden plik.

(Proph3t) #10

!!AHA!! Nom, to już wszytsko raczej jasne...Dzięki za wyprowadzenie mnie z ciemnej jaskini niewiedzy(heheeh) ale serio dzięki... :slight_smile:

(system) #11

Oczywiście, wiesz jak i gdzie to ustawić, jak rozumiem?

(Proph3t) #12

Hmm... :oops: Nie?? !!

(system) #13

Ustawienia - Opcje - Pobieranie.

Na samym dole masz trzy pola. Wpisujesz w polu "Z do" 16 połączeń na plik.

Klikasz "ok"

(Proph3t) #14

Dziękuję już to zrobiłem i od razu poczułem różnicę :o

(Wojcirej) #15

Bearshare - wraz z nim instaluje się spyware więc eMule

Wyłaczono podpis. Lazikar

(Karol 1986) #16

BearShare jest programem do zasysania małych plików bardzo szybko nastomiast eMule jest do pobierania dużych plików. Ponadto na eMule są dużo większe zasoby. eMule jest wolniejszy ale większość przemawia za nim.

(Gasparj) #17

hmmmm... a jaki to spyware się insaluje? ja tam chwale sobie bearshare. do emule nie mialem cierpliwości a w niedźwiatku jak juz cos jest to nie ma bata żeby nie ściągnąć. uważam że niedźwiadek jest lepszy od osła.

(Duch) #18

to w zasadzie nie widzę różnicy...

eMule ma najwieksze zasoby i tyle :lol:

(Mancunian) #19

Z tych dwóch programów polecam eMule, ale jeszcze lepszy jest DC++.

Link do najnowszej wersji DC++: