Emule-fałszywe pliki


(manfred1) #1

Witam serdecznie ostatnio sciągałem sobie pliki filmowe z wspinaczką wysokogórską i jeden z filmików i typowym tytule jaki mnie interesował zawierał materiał pornograficzny. Mam pytanie czy można jakoś wyeliminowac taki plik z sieci albo dodać komentarz do takiego pliku aby inni uzytkownicy wiedzieli jaka treśc zawiera?


(system) #2

komentarz można dodać a wyeliminować sie nie da


(manfred1) #3

Już nalazłem mozliwośc dodawania komentarzy. Dzięki


(Bartisz) #4

Można. W czasie ściągania pliku patrz:

klikasz na niego prawym (lista pobierania)-->informacje o pliku--> zakładka "nazwa".

Większość nazw (i źródeł - najlepiej wysortuj) musi być zgodna z nazwą pliku.


(manfred1) #5

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Zrobiłem tak jak mi kazałeś są np 4 pozycje, trzy z nich to tak jak na wstępie powiedziałem zawartośc czysto erotyczna a jedna pozycja to ta która mnie interesuje. To jak teraz wyselekcjonować abym pobrał tylko te pozycję która mnie interesuje?


(Bartisz) #6

znajdź (tej treści, którą chcesz zobaczyć) inny filmik i sprawdź to samo. Tutaj nie ma możliwości wyeliminowania, tylko sprawdzenia.

Możesz też spróbować z Azeurusem, ściągasz ten program, potem wchodzisz na jakąś stronę z torrentami (np.www.thepiratebay.org) i w polu "szukaj" wpisujesz nazwę filmiku, zaznaczasz "filmy" i klikasz "przeszukaj". pojawia ci się kilka tytułów (takich samych->podobnie jak emule), klikasz na niego i potem "Ściągnij plik torrent". Dajesz "otwórz" i w azeurus pojawi się, na liście ściągania dany film. Jeżeli skończy się ściągać w moich dokumentach "azureus downloads".


(Worst) #7

Możesz skorzystać z malutkiego programiku AVIPreview. Pozwala on na podglądniecie częściowo zciągniętego pliku.


(CezaR83) #8

Pamietamy wszyscy jak kiedys na kazzie sie siedzialo, po pewnym czasie mp3, filmy i inne pliki byly podkladane, dlatego wiekszosc juz nie korzysta z Kazy i dobrze, osiołek jest narazie chyba napopularniejszy, ale tez zdażaja sie fakeFiles, ja robie podobnie co kolega worst po sciagnieciu poczatku i konca pliku mozna przejzec go bezposrednio w Emulku. kilkajac prawym na pliku i wybierajac Podglad. Sprawdzanie nazwy to tez dobra droga ale nie zawsze...


(Pinio150) #9

Zgadzam sie tym programem mozesz sprawdzic czy pobierasz to co chcesz. Pobierz z 5 mb filmu i potem tym AVIPreview sprawdz czy pobierasz to co chcesz. Ja miałem tak samo pobrałem bajke a był film erotyczny :mrgreen: