eMule i tylko 30 wyników

Witam!

Posiadam eMula v. 0.47a i mam taki problem:

Kiedyś gdy czegoś szukałem, to wyświetlało mi się maksimum około 300 wyników. Teraz ta liczba mi spadła do 30! Próbowałem reinstalacji emula, mam prywatne ip, internet mam od astera. A ile wynosi u was maksymalna ilość wyników w emulu??

Pozatym mam jeszcze jeden problem z eMulem…

Ściągam plik z dużą ilością źródeł, ale do wielu użytkowników się nie moge podłączyć bo: “cannot connect Low ID to Low ID”… Czy da się to jakoś obejść??

masz Low ID??

Złączono Posta : 30.07.2006 (Nie) 23:44

bo jesli tak to to by wszytsko tlumaczylo

Złączono Posta : 30.07.2006 (Nie) 23:46

masz Low ID!

potrzebujesz publicznego(zewnetrzenego IP) lub zmiennego by mieć dostęp do plików udostępnianych przez tych co tez maja Low. majac Low ID masz dostep tylko do tych co maja High ID

Złączono Posta : 30.07.2006 (Nie) 23:47

tylko dziwne ze wczesniej miales to zupelnie inaczej…

Prawdopodobnie będziesz musiał pogadać z administratorem sieci od Astera i poprosić o przekierowanie 2 portów / zewnętrzne IP , zanim jednak zaczniesz zawracać głowę adminowi , sprawdź czy po Twojej stronie wszystko jest jak trzeba ( eMule przepuszczony w firewallu ).

Btw. kiedy masz 300 wyników w wyszukiwaniu , możesz kliknąć na “więcej” i dostaniesz następne wyniki ( o ile takowe istnieją )

mam podobny problem tyle że z programem edonkey… wszystko jest ustawione jak należy, ale mimo to nic sie nie sciąga… ponadto mam wersjer angielska i nie wiem jak zainstalować spolszczenie… ktos potrafi mi pomóc?

Liczba tego ile jets wyników zależy od tego do jakiego serwera jesteś podłączony.

Tylko podczas wyszukiwania lokalnego , wyszukiwanie globalne zwraca wyniki ze wszystkich serwerów jakie ma się na liście.