eMule - Incoming

Nie mogę usunąć ściągniętego pliku z eMule - Incoming. Jak to zrobić ?

Zrób to przez eMule’a (plik jest przez niego używany, dlatego nie możesz go usunąć). Wejdź w “Pliki”, kliknij na wybranym pliku prawym myszy i wybierz opcję “Usuń z dysku”

pozdrawiam

Siemka

Można też pod dosem. :slight_smile:

Nie mam takiej opcji w plikach “Usuń z dysku” w eMule.

To wyłącz eMule, usuń plik, włącz eMule :idea:

PS. Mod Pawcio ma taką funkcję.

Nie wiem czy wiesz ale nie powinno sie usuwac tego usuwac tak perfidnie…jak sciągnąłes,to podziel sie z innymi… ehhh to są własnie ludzie niszczący ideę p2p…nawet RIAA nam nie potrzebna… :frowning:

A może to fake, Krzysztofie :?:

A co mam zrobić jeśli ściągnąłem nie to co potrzeba. W p2p są dziesiątki tytułów z identycznymi tytułami. Ten kto to ściągnie odemnie też się zdziwi !

To dopisz komentarz do tego pliku, o tym, że jest to fake.

A jaką wersję eMule’a masz? Ja używam najnowszej i jest jak byk! Sugeruję aktualizację do eMule v0.42g

Pozdrawiam

Nie każdy to czyta (większość nie) i plik się dalej rozprzestrzenia w necie. Więc i tak lepiej ‘wywalać’ :idea:

A to już tego wina, kóry takie komentarze olewa. Ktoś to wymyslił po to, żeby ludzie z tego korzystali. Jeśli ktoś ma tak olewczy stosunek do, wg mojej oceny, niezbędnej funkcji w programie p2p, to już jego strata. Albo nauczy się myśleć, albo krzyż na drogę! Przez ponad 1,5 roku korzystania z eMule’a nei ściągnałem ani razu tego, czego się nie spodziewałem!

Nie ma czym się chwalić…

Odezwał się święty! Nie wyglądasz mi na takiego, który nie wie co to p2p, skoro się wypowiadasz w tematach dotyczących takiego typu oprogramowania. Nawet nie chce mi się komentować tego co napisałeś. Powiem tylko jedno: ja przynajmniej używam tego programu i się do tego przyznaję, a nie udaję świętego!

Serdecznie pozdrawiam.

PS. Ilość danych jakie ściągnąłem przez p2p może być równa temu, co niektórzy są w stanie ściągnąć w ciągu miesiąca.