eMule - Incoming

(Adamgriss) #1

Nie mogę usunąć ściągniętego pliku z eMule - Incoming. Jak to zrobić ?

(Kalihomepage) #2

Zrób to przez eMule'a (plik jest przez niego używany, dlatego nie możesz go usunąć). Wejdź w "Pliki", kliknij na wybranym pliku prawym myszy i wybierz opcję "Usuń z dysku"

pozdrawiam

(Jablek 88) #3

Siemka

Można też pod dosem. :slight_smile:

(Adamgriss) #4

Nie mam takiej opcji w plikach "Usuń z dysku" w eMule.

(system) #5

To wyłącz eMule, usuń plik, włącz eMule :idea:

PS. Mod Pawcio ma taką funkcję.

(Krzysiek21) #6

Nie wiem czy wiesz ale nie powinno sie usuwac tego usuwac tak perfidnie....jak sciągnąłes,to podziel sie z innymi..... ehhh to są własnie ludzie niszczący ideę p2p.....nawet RIAA nam nie potrzebna.... :frowning:

(system) #7

A może to fake, Krzysztofie :?:

(Adamgriss) #8

A co mam zrobić jeśli ściągnąłem nie to co potrzeba. W p2p są dziesiątki tytułów z identycznymi tytułami. Ten kto to ściągnie odemnie też się zdziwi !

(Kalihomepage) #9

To dopisz komentarz do tego pliku, o tym, że jest to fake.

A jaką wersję eMule'a masz? Ja używam najnowszej i jest jak byk! Sugeruję aktualizację do eMule v0.42g

Pozdrawiam

(system) #10

Nie każdy to czyta (większość nie) i plik się dalej rozprzestrzenia w necie. Więc i tak lepiej 'wywalać' :idea:

(Kalihomepage) #11

A to już tego wina, kóry takie komentarze olewa. Ktoś to wymyslił po to, żeby ludzie z tego korzystali. Jeśli ktoś ma tak olewczy stosunek do, wg mojej oceny, niezbędnej funkcji w programie p2p, to już jego strata. Albo nauczy się myśleć, albo krzyż na drogę! Przez ponad 1,5 roku korzystania z eMule'a nei ściągnałem ani razu tego, czego się nie spodziewałem!

(system) #12

Nie ma czym się chwalić...

(Kalihomepage) #13

Odezwał się święty! Nie wyglądasz mi na takiego, który nie wie co to p2p, skoro się wypowiadasz w tematach dotyczących takiego typu oprogramowania. Nawet nie chce mi się komentować tego co napisałeś. Powiem tylko jedno: ja przynajmniej używam tego programu i się do tego przyznaję, a nie udaję świętego!

Serdecznie pozdrawiam.

PS. Ilość danych jakie ściągnąłem przez p2p może być równa temu, co niektórzy są w stanie ściągnąć w ciągu miesiąca.