eMule - IRC

Witam

Mam problemy z połączeniem się z IRCem na mule. Próbuje na wersji 0,42c i 0,42e i to samo. Łącząc się z serwerem irc.emule-project.net wyskakuje mi komunikat Failed to connect - Error 10061: Nie można nawiązać połączenia, ponieważ komputer docelowy aktywnie go odmawia. Napiszcie cos na ten temat, proszę :frowning: :frowning: :frowning:

nie opłaca sie łaczyc z IRCem w emule,zawsze są jakies problemy.

Do tej pory nie miałam żadnych problemów z łączeniem się z IRCem. czemu uważasz, że się nie opłaca?

Raz sie da raz nie da taki jest życie.

Pozdrawiam wszystkich.

Jeszcze nie dawno _ zawsze _ się dawało, a teraz nigdy się nie daje. Może macie inny adres serwera?

Bo ja nigdy nie miałem tyle szczęscia co ty,aby udało mi się połaczyc,spróbuj na innym modzie połaczyc sie z IRCem.

Krzysiek21 a może coś bliżej? Jeśli znasz się na tych sprawach (w emule :-)) to napisz mi jaśniej.

a co chciałabyś wiedziec…jakiego osiołka masz,normalna wersje czy moda jakiegos…?

I jakie łacze,LAN czy NEO lub radiówka?

Powiem ci tak:

w pracy mam LAN i WIN XP, a w domu mam radiowe i WIN 98. Na żadnym nie działa. Wyskakuje ten sam błąd.

widocznie są jakies problemy…odczekaj troche,np do wieczora lub do jutra,moze uda sie

Ale Ty jesteś szybki w odpowiedziach :-):-):slight_smile:

Wiesz co, ale to nie jest problem zdnia dzisiejszego tylko on juz trwa ponad miesiąc.

no to tym bardziej cos jest nie tak,nie martw,sie,bo nie tylko z IRCEM są problemy,u mnie np,nie mogę sie juz od jakiegos czasu połaczyc z kimkolwiek aby pogadać przez emule,co przedtem udwało sie bez problemów.

Hmmmmmmm… No to mamy problem :slight_smile: :slight_smile: