eMule + Kaspersky 6 = Problem

Pisałem już o tym w dziale Zgłaszania Problemow w związku z eMule ale jakoś nikt jeszze mi nie odpisałe, więc postanowiłem założyć ten temat. Problem objawia się tym, że:

Czy ktoś może mi pomóc. Na niektórych ( większości serwerów ) mam HIGH ID tak jak już pisałem, ale kiedy sprawdzę sobie na stronce emuleprojectnet okazuje się, że TCP Port Test Failed :/. Low ID mam np. Na DonkeyServer No.2, natomiast na DonkeyServer No.1 mam High ID. Czy ktoś wie co robić?

Nie przejmuj się testatmi, zdarzają się im pomyłki u mnie wskazują zablokowane porty :slight_smile:

Jezeli masz High ID na dwóch podstawowych serwerach, wszytsko jest w porządku, czasem moze się zdarzyć ze zostanie przydzielone ci Low ID, na jakiś nie znanych serwerach, najlepiej na nie niewchodz bo są to fałszywe serwery.

Co do Kaspersky IS, w wersji beta , eMule i KIS nie działaly ze sobą, odblokowanie portów nic nie dawało, zostalo to naprawione w najnowszej wersji. 8)

Jednym słowem wszytsko jest OK. 8)

No ja mam Kaspera 6 najnowszego nie beta ;). No zauważyłem, że LOW ID mam tylko na Donkey Serwerze No1. Pozostałych High więc nie wiem co jest grane ;).

ID jest obliczane według wzoru, i czasami zdaraza się ze zostanie nam przydzielony przez serwer Low ID. Nie przejmuj się tym :slight_smile:

A spróbuj wyłaczyć Kaspersky Anti-Hacker albo zmienić poziom zabezpieczeń na Allow All i sprawdz test na strone oraz ID na Donkey Serwer No.1