eMule - pobieranie :/

Cześć. Z eMule mam ciągle jeden i ten sam problem :/. Przy włączaniu programu, zawsze przez jakieś 40 sekund zacznie mi ściągać plik, a potem status tylko na Czekam (priorytet: Niski). Dzieje się tak przy każdym uruchomieniu eMule. Prędkość ściągania wynosi (cały czas przy tym jednym pliku jesteśmy) 22 - 25kB/s (kilobajtów) i w tej kolumnie źródeł piesze 142/143 (0). Mam Neostrade 512kB/s. Powiedzcie mi jeszcze tylko, co oznaczają te priorytety, czy mają jakieś znaczenie w ściąganiu? Kiedyś byłem na takiej stronce o eMule i była ona na czarnym tle i były tam wyjaśnione te kolory pasków - możecie mi podać adres tej strony, jeśli kojażycie która to?? To tyle narazie co do eMule :P, nara

Wejdź tutaj http://www.osiol.com/index.php?showforum=13 tam znajdziesz wszytsko na temat eMule, a zawsze jeśli będziesz miał jakiś problem, to się zarejestruj i zapytaj expertów, oni Ci powiedzą co robić :slight_smile: Ja na temat Twojego problemu nie będe się rozpisywał, wierz mi tam Ci to lepeij wytłumaczą :slight_smile: Pozdrawiam

Dzięki hopoki :wink:, nara