eMULE. Problem z samopobierającymi się plikami. SCREN


(trueno2) #1

Witam.

Zainstalowalem ost. eMULE, ściągnąłem jakiś legalny, ogólnodostępny plik, po czym przestałem z niego korzystać. Dzisiaj wchodzę w folder w który pobierają się pliki z Osła, i ku mu jemu zdziwieniu widzę coś takiego:

e2a97b039934b3a5m.jpg

Na samym poczatku pomyślałem, że przypadkowo coś ściągnąłem, jednak gdy usunąłem to wszystko, po jakiś czasie znowusz same się pojawiły, bez mojej ingerencji w program eMULE.

Co jest tego przyczyną i dlaczego tak się dzieje? Proszę i z góry dziękuję za rzetelną odp.


(Arturkudelka7) #2

jaką wersję masz emula?xtreme jest najlepszy i masz do wyboru dużo serwerów przy instalowaniu musisz najpierw wypakować winrar itd polecam ale już z niego nie korzystam mam coś lepszego


(Deamon86) #3

Po pierwsze, te pliki legalne nie są :stuck_out_tongue:

Po drugie, zmień w ustawieniach Emula miejsce w którym ma zapisywać Ci pobrane pliki i zobacz czy w tym nowym miejscu pliki ponownie się pojawią :wink:


(trueno2) #4

Nie, nie. Nie ściągałem żadnych keygen'ów i podobnych plików. Potrzebna mi była jakaś tam prezentacja w power point'cie. Te klucze biorą się nie wiadomo skąd, samie się pobierają, nie wiem dlaczego, stąd ten mój temat.

Ok, zmienię miejsce pobierania plików. Jednak może ktoś zna odp. dlaczego w ogóle te pliki się SAME pobierają?

Moja wersja eMULE to: 0,49C.


(Chillout) #5

Wygląda to na infekcje. Daj Log z OTL http://oldtimer.geekstogo.com/OTL.exe i umieść go na http://www.wklej.org i podajesz do niego tylko link na forum.

Jak prawidłowo ustawić OTL przed skanowaniem i posługiwać się nim masz tutaj opisane: hijackthis-rsit-otl-dds-inne-instrukcja-t36654.html


(lazikar) #6

Oty Kosz


(trueno2) #7

Sprawy mają się tak. Nie zdążyłem przeskanować, tak jak o to prosił Chillout , bo straciłem połączenie z internetem. Mianowicie wyskoczył mi taki błąd po odpaleniu komputera:

beztytuudzk.jpg

Nie działała mi aplikacja Neostrada, nie mogłem połączyć się z internetem. Przeskanowałem Avastem, w celu odnalezienia wirusa, coś tam znalazło, usunęło i internet działa, jednak ten problem cały czas wyskakuje przy uruchamianiu komputera.

Komputer chodzi o wiele gorzej, może nie zawiesza się aż tak perfidnie, ale jest to dokuczliwie, działa po prostu wolniej. Słabe odświeżanie.

Co do tych samopobierających się plików z eMule, zmieniłem folder pobierania i już się cośtakieog nie dzieje.

Wklejam logi, tak jak mnie o to proszono:

http://wklejto.pl/43734

http://www.wklejto.pl/43735


(boczi) #8

OT KOSZ


(trueno2) #9

Dziękuję za uporządkowanie tematu- jeszcze raz się powtórzę, ja nic takiego nie ściągałem.

Prosiłbym również o pomoc w sprawdzeniu logów i ewentualnym rozwiązaniu problemu.