Emule spowalnia komputer?

Od kilku dni mam zainstalowanego emula. Do tej pory bardzo szybki komputer strasznie zaczął zwalniać, z tym że nie chodzi o internet (chodzi z normalną szybkością), ale o otwieranie róznych aplikacji (np. Mój Komputer, jakieś foldery, pliki). Czy to przez emula? A jeśli tak, to czy to normalne?

A moze to przez syf który emulem zassałeś?

Loga byś pokazał.

Ok, postaram się zrobić tego loga, chociaż nigdy jeszcze tego nie robiłam. Zrobię to według wskazówek. Ale nie przeszkadza to, że mam program antywirusowy?

W zupełności nic a nic :slight_smile:

Czytamy ze zrozumieniem.

OT -> KOSZ

Miałem podobnie jak używałem Osiołka, czasem nawet wszystko mi sie wieszało, przeżuć się na DC++ jest o wiele lepszy :smiley: i nie instaluje żadnych syfów tak jak eMule jest czysty

przecież on ma emula :expressionless: i wszystko zalezy od rodzaju ściąganych plików - w każdej sieci jest syf trzeba uważać ;]

:arrow: http://www.hijackthis.prv.pl

miałem na myśli, że DC++ jest czysty i przy jego instalacji nic sie innego nie dostaje do kompa zadne spyware itp. a co do ściągania to zawsze trzeba uważać, ale i tak moim zdaniem w sieci DC++ jest mniej syfu niż gdzie indziej :slight_smile:

A czy z eMule dostają się jakieś komponenty szpiegowskie :?

Chyba pomyliło ci się z eDonkey2000, bo eMule to nowsza modyfikacja tego programu POZBAWIONA wszelkiego rodzaju oprogramowania szpiegującego itp.

I tu się mylisz, każda sieci posiada tyle samo niebezpiecznych plików, i nie ma nigdy 100 % pewności ze to co ściagamy to napewno to…

A pozatym to nie jest konkurs na najlepszy program p2p :o

Dobra nie ma co męczyć już tematu :x trzeba po prostu ściągać z głową i uważać to nie nałapie się śmieci :roll: