Emule spowalnia komputer?

(Numinosum) #1

Od kilku dni mam zainstalowanego emula. Do tej pory bardzo szybki komputer strasznie zaczął zwalniać, z tym że nie chodzi o internet (chodzi z normalną szybkością), ale o otwieranie róznych aplikacji (np. Mój Komputer, jakieś foldery, pliki). Czy to przez emula? A jeśli tak, to czy to normalne?

A moze to przez syf który emulem zassałeś?

Loga byś pokazał.

(Numinosum) #3

Ok, postaram się zrobić tego loga, chociaż nigdy jeszcze tego nie robiłam. Zrobię to według wskazówek. Ale nie przeszkadza to, że mam program antywirusowy?

(:: Radziu ::) #4

W zupełności nic a nic :slight_smile:

(sdar) #5

Czytamy ze zrozumieniem.

OT -> KOSZ

(Radiohead) #6

Miałem podobnie jak używałem Osiołka, czasem nawet wszystko mi sie wieszało, przeżuć się na DC++ jest o wiele lepszy :smiley: i nie instaluje żadnych syfów tak jak eMule jest czysty

(Myszonus) #7

przecież on ma emula :expressionless: i wszystko zalezy od rodzaju ściąganych plików - w każdej sieci jest syf trzeba uważać ;]

:arrow: http://www.hijackthis.prv.pl

(Radiohead) #8

miałem na myśli, że DC++ jest czysty i przy jego instalacji nic sie innego nie dostaje do kompa zadne spyware itp. a co do ściągania to zawsze trzeba uważać, ale i tak moim zdaniem w sieci DC++ jest mniej syfu niż gdzie indziej :slight_smile:

(El Presidento) #9

A czy z eMule dostają się jakieś komponenty szpiegowskie :?

Chyba pomyliło ci się z eDonkey2000, bo eMule to nowsza modyfikacja tego programu POZBAWIONA wszelkiego rodzaju oprogramowania szpiegującego itp.

I tu się mylisz, każda sieci posiada tyle samo niebezpiecznych plików, i nie ma nigdy 100 % pewności ze to co ściagamy to napewno to....

A pozatym to nie jest konkurs na najlepszy program p2p :o

(Radiohead) #10

Dobra nie ma co męczyć już tematu :x trzeba po prostu ściągać z głową i uważać to nie nałapie się śmieci :roll: