Emule v.40f.26 (MOD "The Balck Hand v6a PE (/G7)"

Problem jest następujący…zainstalowałem Emula v.30e plus dodatkowo Moda “The Black Hand” bodajże najbardziej aktualnego…no i zrobiła misie wersja emula 0.40f.26…lecz nie mogę uruchomić go w języku polskim…pozostałe języki także się nie włączają…w czym tkwi problem…może ten rodzaj moda nie obsługuje pozostałych języków…bo zauważyłem, że ma o wiele bardziej rozbudowaną konfigurację od podstawowego emula i innych modów…napisz ktoś swoje zdanie, czy też poradę…czekam :bday: Jeszcze jedno…strasznie rzadko łączy mi się z serwerem.W podstawowej wersji przy uruchomianiu po paru sekundach już był połączony…myślę, że mam go dobrze skonfigurowanego…ale uczenia nigdy za wiele więc…może ktoś poda linka do strony z dokładną konfiguracją…bo jestem w sieci LAN, a to przy konfiguracji emula ma jakieś znaczenie TAK?? :eggface: no to czekam na porady …

Cholera, moderatorzy już mnie chyba nie tolerują…na żaden post mi nie odpowiedzieli…a może mają święta?? :lol:

Czy na tym forum tylko moderatorzy udzielają odpowiedzi na postawione pytania??? Chyba nie taka jest ich główna funkcja. Najwidoczniej nikt nie wie jak rozwiązać Twój problem. Jak będzie ktoś wiedział to ci na pewno odpowie. I naprawdę nie większego znaczenia ile postów napiszesz w jednej i tej samej sprawie :P:P:P:P

Może i masz rację…ale ja nie pisze ileś tam postów na ten sam temat…tylko uzupełniam posty juz napisane…ale kto wie…juz na 3 mój post nikt nie odpowiada…albo zadaje głupie pytania…albo wszyscy to zlewają…albo faktycznie jak napisałes nikt nie zna odpowiedzi…

Aleś sobie wybrał moda,moze i on jest dobry,ale strasznie siec,siada,ja gdy go miałem włączonego,to miałem,po przeglądaniu stron.

Ale mniejsza o to,jesli dziaął u ciebie dobrze to good.

Owszem,ma znacaenie czy jestes w lanie,czy nie,bedąc,to na 90% nie masz publicznego IP,tzn.nie jest widoczny w sieci.

Przez to dostaje sie lowid i jest sie spychanym,na koniec kolejki,nie można tez pobierać od osób z Lowid.

Majac HighID szybciej,odstaje sie swoje w kolejce no i mozna pobierac od osób z HighID jak i LowID.

Dzięki za poradę…fkatycznie jestem rozłącznay z serwerami z powodu LWOID…szkoda…pewnie nic na to nie moge poradzić…a z tego Black Hand zrezygnowałem…przeżuciłem się na Sivka

bedąc w lanie,mozna temu zaradzic,ale musisz sie wybrać do admina który zarządza siecia z 0,7 :lol: i pogadac z nim,aby ci przekierował port,otworzył inaczej,tak,abyś był widoczny w necie,twoje IP,wtedy bedziesz miał,na osiołku HIGHID.

no fakt…ognista woda lekarstwem na wszystko :jesteś lekiem na całe złoooo!!"…na razie zrezygnowałem z MODÓW…czysty osiołek łączy mi sie błyskawicznie…a tak wogole co te mody dają mi dobrego??

http://www.pasterz.czweb.org/site/emule/index1.htm

http://donkey.outs.pl/index.php?showtopic=15156 tu troche piszą czym sie rożnią poszczegolne mody . Pozdro. 8)