Emule

witam. ciagne filmy przez emule.

mam pytanie. czy moge podgladnac film na jakims tam etapie sciagania??

wiem ze w kaazie mozna bylo zobaczyc czesc filmu mimo ze bylo go sciagniete np. 25%, jednak wyleczylem sie z kaazy bo w niej i dzieki niej sa same badziewia i problemy

czekam na odpowiedz

pozdrawiam :lol:

Nie pamiętam dokładnie jak jest w standardowym eMulu, bo ja od dłuższego czasu używam MODa Ionix. Tu po włączeniu ściągania i kliknięniu prawym klawiszem na wybraną pozycję mogę włączyć zbieranie plików do podglądu. Sto kilkadziesiąt mega ściągnie i powinien mieć podgląd na liście opcji właśnie po kliknięciu prawym klawiszem. W Ustawieniach/Pliki jest chyba do ustawienia domyślny odtwarzacz.

Hmmm ciekawe jakie filmy :x

jesli cie Czery interesuje to jakie ciagne filmy to wpisz na jakimkolwiek p2p “alternatywy 4” i wtedy sie dowiesz

P.S. nie pomogles mi za bardzo ta wypowiedzia :evil: :evil:

możesz podglądać tylko jeśli pobrałeś już pierwszą część pliku… 8)

prawy przycisk podgląd ttrzeba zaznaczyć opcee że postaraj sie pobrać pierwsz i ostatnią część to wtedy morzna oglądać kawałki filmów

A ja bym polecil programik VLC media player (lub inaczej Video Lan), w ktorym bez problemow odtworzysz niepobrany jeszcze do konca film z emule jak i kazaa. Programik jest super. No i jest darmowy :smiley: (VideoLAN is free software, and is released under the GNU General Public License)

A instalke masz np tu: http://download.videolan.org/pub/videol … -win32.exe