Emule

Mój kolega mówił mi że gdzieś ustawił w Emule że jak kompa wyłącza to mu się dalej ściąga.A i jeszcze czemy cały czas mam Stan pobierania że czeka a nie chce zacząć ściągać

:x

może jest problem z połączeniem z serwerem, a ciągną od ciebie ??

Ej no sam widziałem że mu ściąga

:o moze on wyłącza tylko monitor bo pierwszy raz slysze cos takiego

a co to drugiego pytania:

zależy czy masz ID low albo high

zeby zacząć szybciej sićgać trzeba też coś samemu udostępnić aby inni ściągali od ciebie i tym samym dostajesz coś jak punkty im więcej tego masz tym lepiej

Oczywiście. Nawet z wyłączonym prądem :x

No dobra sram ja na to wyłączanie kompa.Teraz no nie wiem cały czas napisane że czeka

cierpliwości :wink:

a z tym wyłączeniem kompa to dobry lolek :lol:

a może jego kolega jest adminem sieci i to serwer ściąga i zapisuje pliki na swoim dysku

a on tylko wydaje mu polecenia ze swojego kompa przez konsole,

innego wyjścia nie ma :smiley:

:hahaha: twój kolega to czarodziej :lol:

pierwsza sprawa: jakie łącze

druga: jakie ustawienia eMule`a

no co jakie ustwanienia

no co twoje ustawienia :smiley: :smiley: :smiley:

No ale oc w tyhc ustawieniach podać bo tu troche tego jest

i jakie ID… ile plik ma źródeł i ile udostępniasz - od tego zaczniemy :slight_smile:

pierwszych dwóch powodów nie podam chyba że mnie ośwecicie,nic nie udstępniam a plik ma źródeł 3.Mozę foty zrobić ustawień

wystarczy to

plik z trzema źródłami to przy sprzyjającej pogodzie będziesz ściągał z miesiąc - choćbyś jakie miał łącze itp.

ściągaj pliki, które mają co najmniej 50 - 60 źródeł :!: :!:

ID :arrow: takie małe dwie strzałeczki na globusiku (pasek status eMula) żółte czy zielone :slight_smile:

No są żółte edit o teraz jest 41 źródeł 2 edit tam w tych źródłach jest pare plików tego samego filmu przy jednym jest 21 źródeł i tam jest takie coś jak przejmij to może to nacisnąć?

żółte czyli masz LowID - więcej na ten temat znajdziesz na forum

na przykład http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … ight=lowid

przeczytaj dokładnie :!:

podsumowując jesteś w nie uprzywilejowanej sytuacji mając LowID - zawsze będziesz dłużej czekał w kolejkach itp. :slight_smile:

tam w tych źródłach jest pare plików tego samego filmu przy jednym jest 21 źródeł i tam jest takie coś jak przejmij to może to nacisnąć?

zostaw w spokoju… nie baw się tym czego nie znasz :smiley:

i ty się dziwisz, że masz “żółte ID” ??

wiesz na czym polega idea p2p ??

w końcu dojdzie do tego, że cię będą banować - “pasożyty” nie mają łatwego życia :stuck_out_tongue: