Emule

poszukuje info. jak zabanowac danego uzytkownika emule zeby nie sciagal od emnie pliko,albo i jeszcze jedno pytanie,czy jak ktoś ściąga odemnie dany plik to czy przez to ja trace transferek czyli wolniej ja sciagam dany plik??

Niema takiej możliwości :expressionless:

Transfer jest podzielony na wysyłanie i odbieranie, więc teoretycznie nie powinieneś tracić na downloadzie… Chociaż, u mnie na przykład download jest zależny od uploadu.

Możesz ograniczyć prędkość wysyłania w emulu.

u mnie jest tak samo:d za dużo plików ściągają i mam mniejszy transferek przy pobieraniu

własnie tak zrobiłem-wielkie dzieki za podpowiedz

no to ja wam poradze tak, im więcej dajecie do ściągania tym większy wy macie transfer. Ja sobie ustawiłem że ode mnie mogę ściągać 1-5 osób i nie mam z tym problemów żadnych. Prosta zasada, im więcej daje tym więcej otrzymujecie tak działa p2p. I nie radze korzystać z programów typu netlimiter, to zabije p2p

Zależy jakie kto ma łącze.

Raczej tak działa eMule…

Oczywiście popieram tą zasade i sam zawsze udostępniam zasoby z maksymalną możliwością swego łącza, ale jeśli ktoś ma je słabe, to musi troche ograniczyć upload.

ustawiasz sobie ile na download ile na upload i te prędkości nie mają na siebie wpływu podczas pobierania\wysyłania :slight_smile:

masz Neo128 więc ustaw tak:

  • download 16KB/s

  • upload 6KB/s

do tego zainstaluj cFosSpeed i będzie grało jak ta lala :lol:

ja ma ustawione tak:

Upload: 40 kb/s

Download: 20 kb/s

I prawdą jest że tyle ile daję tyle otrzymuję.

Kiedy próbowałem zwiększyć transfer w emulu to po prostu zwiększałem upload.

i było oki.