eMule

cze sluchajcie mam pytanie czy to prawda że zone alarm źle współpracuje z emulem bo tak pisalo na glównej stronie emula bo chciałbym zmienić z windows xp na windows 98 i nie wiem czy warto instalowac ten program jśli źle wspołpracuje z emulem :frowning:

Wiez różnie mówią, jak dobrze go skonfigurujesz (łatwe) to ci bedzie dobrze chodził ja mam 98 SE ZoneAlarm i emula +kaaze i wdobre dni sciąga szybko i bez błędów spowolniania Itp. itd ale to rózne są zdania

nie słuchaj głupot bardzo dobrze sobie radzi dajesz tylko w obcjach na " bez zapory lub z obcją zapytania i pieknie działa i sciaga

ale w opcjach emula czy zone alarm??

oczywiscie ze zapory mam SP2 zone alarma i eMule dział supe zreszta kaza tez bez problemów

ale mi chodzi o windows 98 bo pisalo że w windows 98 emule może mieć problemy z przejściem przez zaporę Zone alarm

Nie ma problemów !!

A po co chcesz się przesiadać. XP moim zdaniem jest zdecydowanie lepszy (mialem 98 w szkole, XP mam w domu i zdecydowanie bardziej mi pasuje)

Chyba że masz za słabego kompa na XP to co innego

no i w tym sęk że mam słabego kompa a na dodatek maly dysk z którego połowa miejsca idzie na potrzebne mi oprogramowanie mam na myśli microsoft office i takie inne :slight_smile:

to jakego firewalla polecilibyście bo ja z tych postów nie wiem ktorego ma wybrać jest tylu kandydatów: kerio, sygate, Zone Alarm i inne tylko żeby nie miał problemów z emulem w windows 98 SE

Optowałbym za Kerio.

ja bym polecił Agnitum outpost firewall, dla mnie najlepszy jeśli chodzi o konfigurację

A ja ci powiem, że kolega pytał wspólpracę emule z firewallem, a nie o ocenę programu.

Post OT :arrow: Kosz