eMule

Nie używam za dużo programów p2p takich jak eMule no i nie zabardzo się w tym łapie.

Potrzebny mi jest jakiś inny program który pozwoli mi na ściąganie gdy inny użytkownik też ściąga i żebym mógł szukać tak jak w eMule 8)

Albo mi ktoś powie o co chdozi w tym kolejkach w eMule bo ja czekam 2 godziny i tylko 100 KB ściągnąłem [czasami sie włancza ściaganie], większośc czasu mam status “waiting” - czyli że *czekam, pasek downloading’u mam w środku niebieski na górze i dole czarny.

A jak ma się Kerio personal firewall to zwalnia czy co ??

Miałem nadzieje że przez noc się ściągnie ale nici… 8)

to jest cała atrakcja emule. Jak już to przejdź na sieć Bitorrent :smiley:

hehehe dobre…


No i ściągnąłem bittorrent’a no i jak coś poszukac ??

dołączam się do tej wypowiedzi. warto przesiąść się do sieci torrentów. polecam m.in program BitComet, BitTorrent, Azereus. nistety w nich nie można wyszukiwać poszczególnych aplikacji. trzeba natomiast korzystać ze stron które oferują poszczególne rzeczy. czyli jest jakieś ograniczenie.

może dc++ http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=448&t=46 . można wyszukiwać jak w emulu i jest o wiele szybszy niż muł (oczywiście jak dobrze sie go ustawi) można go również spolszczyć http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=720&t=39 kazzy nie polecam chyba z wiadomych przyczyn

No to jakie są te stronki ??

Bo o eMulu znalazłem ale to nie podejcie do bittorrent’a ??

wydaje mi się że nie moge podawać stron z torrentami (na każdej stronie są nielegalne pliki) jak ci bardzo zależy na stronach z torrentami to wpisz w gogle.pl torrent+strony albo strony z torrentami i ci mnóstwo wyskoczy. mam nadzieje że wiesz jak dodawać pliki do pobieralni :wink: z torrentów natomiast nie polecam pobierania plików muzycznych ponieważ jak są to tylko w języku angielskim. do mp3 jest lepszy choćby SoulSeek lub własnie Emule (ale trzeba być cierpliwym)

Ja polecam BitComet naprawde swietny a co do eMule to czy napewno skonfigurowales go dobrze :stuck_out_tongue: i jakie masz id :?:

jak korzysta z emule plus 1.x to prawie zawsze będzie miał wysokie id. ja miałem w 99% i kolejkowanie już nie było takie długie i męczące jak przy niskich id

A ludzie ja się w tym nie łapie :stuck_out_tongue:

Mam jeszcze jedno pytanie odnoscie eMule:

mam neo 163, i przy ściąganiu eMule miałem 16KB/sekunde a teraz to ja mam (OMG) 6B/sekunde !!