eMule

(system) #1

Nie używam za dużo programów p2p takich jak eMule no i nie zabardzo się w tym łapie.

Potrzebny mi jest jakiś inny program który pozwoli mi na ściąganie gdy inny użytkownik też ściąga i żebym mógł szukać tak jak w eMule 8)

Albo mi ktoś powie o co chdozi w tym kolejkach w eMule bo ja czekam 2 godziny i tylko 100 KB ściągnąłem [czasami sie włancza ściaganie], większośc czasu mam status "waiting" - czyli że *czekam, pasek downloading'u mam w środku niebieski na górze i dole czarny.

A jak ma się Kerio personal firewall to zwalnia czy co ??

Miałem nadzieje że przez noc się ściągnie ale nici... 8)

(Qbek50) #2

to jest cała atrakcja emule. Jak już to przejdź na sieć Bitorrent :smiley:

(system) #3

hehehe dobre...

No i ściągnąłem bittorrent'a no i jak coś poszukac ??

(123448) #4

dołączam się do tej wypowiedzi. warto przesiąść się do sieci torrentów. polecam m.in program BitComet, BitTorrent, Azereus. nistety w nich nie można wyszukiwać poszczególnych aplikacji. trzeba natomiast korzystać ze stron które oferują poszczególne rzeczy. czyli jest jakieś ograniczenie.

może dc++ http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=448&t=46 . można wyszukiwać jak w emulu i jest o wiele szybszy niż muł (oczywiście jak dobrze sie go ustawi) można go również spolszczyć http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=720&t=39 kazzy nie polecam chyba z wiadomych przyczyn

(system) #5

No to jakie są te stronki ??

Bo o eMulu znalazłem ale to nie podejcie do bittorrent'a ??

(123448) #6

wydaje mi się że nie moge podawać stron z torrentami (na każdej stronie są nielegalne pliki) jak ci bardzo zależy na stronach z torrentami to wpisz w gogle.pl torrent+strony albo strony z torrentami i ci mnóstwo wyskoczy. mam nadzieje że wiesz jak dodawać pliki do pobieralni :wink: z torrentów natomiast nie polecam pobierania plików muzycznych ponieważ jak są to tylko w języku angielskim. do mp3 jest lepszy choćby SoulSeek lub własnie Emule (ale trzeba być cierpliwym)

(El Presidento) #7

Ja polecam BitComet naprawde swietny a co do eMule to czy napewno skonfigurowales go dobrze :stuck_out_tongue: i jakie masz id :?:

(123448) #8

jak korzysta z emule plus 1.x to prawie zawsze będzie miał wysokie id. ja miałem w 99% i kolejkowanie już nie było takie długie i męczące jak przy niskich id

(system) #9

A ludzie ja się w tym nie łapie :stuck_out_tongue:

Mam jeszcze jedno pytanie odnoscie eMule:

mam neo 163, i przy ściąganiu eMule miałem 16KB/sekunde a teraz to ja mam (OMG) 6B/sekunde !!