Emule

mam pytanie co do konfiguracji,mam łącze przez kablówke 256

1.mam zewnetrzne IP ale mnie nie widać .

2.według tego co znalazłem w DL mam wpisać 0 ale jak wpisze 0 i dam zastosuj zmienia mi się DL na 96 a limit na 32-tak ma być?

UL- wpisuje 28 - tak?

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … A+emule%2A

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … A+emule%2A

Ustaw sobie:

Pobieranie 32

Wysyłanie 16

możesz trochę jaśniej :expressionless:

jak wpiszesz 0 to znaczy, że pozwalasz na maksymalną prędkość pobierania :wink:

ustaw sobie

limit pobierania: 32

limit wysyałania: 12

limit połączeń: ustaw na 250

ilość źródeł max: 300

napisz coś więcej na temat pkt. 1 :slight_smile:

masz low id czy high

A jakie to ma znaczenie ?

mam High Ip , co do tego że mnie nie widać to doszedłem do wniosku że mam ukryty Ip przez admina(ale to chyba dobrze?).

dzięki za odpowiedzi.

no masz zewnętrzne IP czy wewnętrzne :-s

jeśli masz HighID w eMule to masz zewnętrzne IP czyli wszystko masz jak być powinno 8)

mam zewnętrzne(osioł bez opaski, i zielone syrzałeczki na globusie :smiley: )ale ukryte.

jak UpLoad masz powyżej 10 kbps to DawnLoad możesz ustawić dowolnie duży. emule i tak ci całej mocy łącza nie zajmie przez DL. raczej bym na UL uważał. przy 8 kbps może ci łącze zwolnic i to znacznie :!:

jeżeli masz low ID możesz ściągać tylko od tych co mają High ID. jak masz High ID możesz ściągać od wszystkich. żebu mieć High ID nie możesz być za serwerem :-x

Tak…tak. Tylko, że ja pytałem po co taka informacja punkrockerowi do podania konfiguracji emule…

ja ma low id to można zaproponować safe connect które daje więsze szanse na high ID :wink:

:expressionless: :expressionless: :expressionless:

że co :? :?

emule ma taką opcje jak sefe connect.

“if you disable this you will connect to serwers a little bit faster but you can recievie more false low ID.”

czy jakoś tak. włączenie tego jest jedną z metod na high ID podaną na stronie emule.

dziwne… mając wewnętrze IP nie ma takiej możliwości żeby otrzymać LowID :lol:

chyba zewnętrzne?

ja mam astera i jestem low ID only network :-x

pomimo tego że jestem adres publiczny :?

:oops: no pomyliło mię się :lol:

to widocznie masz zablokowane porty… rozmowa z adminem się kłania :wink:

łącze się przez serwer. mam serwerowe IP. publiczne adresy nie są chronione firewall’em. nic na swoje low ID nie poradzę :cry:

w sumie to sam się przekonałem, że LowID czy HighID to nie wielka różnica… bardziej liczy się samo łącze - jego przepustowość :slight_smile:

dla mnie który ściąga pliki o małej ilości źródeł to jest różnica. plik ma 14 źródeł a dla mnie 2 :-x

no tak… możesz ściągać tylko od HighID :-s

ściągaj pliki z większą ilością źródeł :wink: