Emule

(Przemoxmx) #1

Witam po zainstalowaniu i uruchomieniu emule kiedy chce sie podlaczyc se servera pisze w logu ze server wyglada na wylaczony, i tak z kazdym probowalem zainstalowac inna wersje i to samo :frowning: a koles z mojej sieci sciaga z emule... wiec dlaczego u mnie sie nie da?

(Daro U) #2

spr贸buj inne serwery np. Razorback 2

(Musg) #3

masz jakiegos fajer艂ola?

Jesli tak ,to moze ci blokowac pol膮czenie(zmien w nim ustawienia by pozwalal sie 艂aczyc z oslem)

(Przemoxmx) #4

firewalla mam ale go wylaczalem, a servery probowalem normalnie wszystkie i nic

(Zelgadis) #5

spr贸buj wy艂膮czy膰 opcje:

opcje>>serwer>> u偶yj inteligentnego sprawdzania low ID i bezpieczne pod艂膮czenia

(Duch) #6

przemo86 na pocz膮tek zacznij od tego... jakie masz 艂膮cze :slight_smile:

sie膰 LAN czy mo偶e co艣 a`la Neostrada :roll:

(Tomson227) #7

w艂a艣nie podaj jakie masz 艂膮cze mia艂em ten sam problem to poprosi艂em administratora sieci o przekierowanie port贸w i wszytko chopdzi 艂adnie na high ID :-o

(Duch) #8

hehe lepiej tego nie pokazuj bo dostaniesz "cukierka" od pana moderatora :rotfl:

prawym myszy w okienku transfer贸w i bezpo艣rednie pobieranie :wink:

(Dj Mouse) #9

Ma ktos z was jakis sposob zeby miec High ID ? Mam neostrade 128 i czasem sciaga a czasem nie tak jak mu odbije :confused: wylaczylem firewall i dalej to samo

(Zelgadis) #10

spr贸buj w艂膮czy膰 opcje:

opcje>>serwer>> u偶yj inteligentnego sprawdzania low ID i bezpieczne pod艂膮czenie

to zwi臋ksza szanse na high ID

(Duch) #11

ustawienia:

limit pobierania: 16

limit wysy艂ania: 6

ilo艣膰 藕r贸de艂 na plik: 200

max ilo艣膰 po艂膮cze艅: 180

pod艂膮czaj do serwer贸w z najmniejszym PINGIEM, ale jak najwi臋ksz膮 liczb膮 u偶ytkownik贸w :slight_smile:

(Zelgadis) #12

po co ustawia膰 limit wysy艂ania 6 jak mo偶na ustawi膰 4?

UL/DL w kbps

1-3

2-6

3-9

4-16

5-20

...

10-dowolny

(Duch) #13

Zafi.D znasz si臋 na tym jak na gwiazdach wi臋c bardzo ci臋 prosz臋 nie wtryniaj si臋 :lol:

(Zelgadis) #14

tak si臋 sk艂ada 偶e emula znam jak w艂asn膮 kiesze艅 i b臋d臋 si臋 wtrynia艂 jak b臋dziesz co艣 nie tak pisa艂. jak by艣 UL 6 KBPS komu艣 z neo 128 zasadzi艂 to by sobie neta nie poogl膮da艂

(El Presidento) #15

Ciekawe co to :smiley:

Kiedys mialem neo 128 :frowning: i max uploud mialem 10 i max download max i jescze strony hulay bez najmniejszych problemow wiec :stuck_out_tongue:

(Duch) #16

Zafi.D patrz na to:

wida膰 z tego, 偶e baaaardzo marnie znasz t膮 swoj膮 kiesze艅 :rotfl:

tak si臋 akurat sk艂ada, 偶e na Neostradzie 128 w艂a艣nie upload daje si臋 na 6, ale 6 KB/s :lol:

ale co ja b臋d臋 gada艂, przecie偶 Ty wiesz najlepiej :hahaha:

(Zelgadis) #17

na 艂膮czu kt贸re ma 128 DL? chyba sobie jaja robisz. ja mam 6 kbps ale ja mam dl 784. to jest chyba r贸偶nica. dlatego ul na neo 128 powinien by膰 4 kb/s i nie wiem czemu upierasz si臋 przy tej szustce. zawy偶asz u偶ytkownikowi upload i jeszcze chwalisz si臋 swoj膮 m膮dro艣ci膮. co to znaczy daje si臋? na stronie emula dok艂adnie pisze 偶e do dawnloadu 16 kbps "daje si臋" ul 4 kbps.

(Damian) #18

Wiesz o czym ty w og贸le m贸wisz :lol: ??

(Zelgadis) #19

rozumiem. chodzi o to 偶e DUCH podaje z nienznanych mi przyczyn zawy偶ony upload. a ty z niewiadomych przyczyn popierasz DUCH'a

(boczi) #20

Cz艂owieku poczytaj sobie o jednostkach. http://pl.wikipedia.org/wiki/Kb