Emule

Zafi.D ale ty człowieku głupoty piszesz :frowning:

na łączu, które ma 128 Kb/s daje się 4 KB/s :slight_smile: a to dlaczego :roll:

max upload na Neostrada 128 to 8 Kb/s jakbyś nie wiedział :slight_smile:

hmm pozwolicie, że się wtrące ;p chłopakom chodzi chyba o to, że Ty piszesz o 4kbps i 16kbs a to są kilobity… więc dużo wolniej niż modem :slight_smile: Tobie zapewne chodziło o Kb czyli kilobajty :wink:

Holla

tak chodzi mi cały czas o kilobajty. sorry

no nie znowu swoje :frowning:

jeżeli ustawia sie wysoki upload to należy to wykorzystać. używając proponowanego przez ciebie ustawienia user traci. jeżeli już upierasz się przu uploadzie 6 kilobajtów na sekundę to limit dawnloadu powinno się nastawić na 24 by w pełni korzystać z połączenia. jeżeli chcemy mieć dawnload 16 to wtedy wystarczy dać upload 4. jest to zgodnie z UL/DL ratio które podałem wcześniej

teraz jasne :wink:

Po co 24 skoro user ma Neo 128 czyli max. 16 kB/s?

EOT, DUCH się na tym zna w przeciwieństwie do Ciebie z tego, co widzę.

powiedziałbym ci coś prywatnie, ale ni będę się zniżał…

masz swoje zdanie, ja mam swoje… ale tym to już dosłownie połamałeś mi kręgosłup

:hahaha:

bardzo dobrze, że jest gdyż

a to co się pisze na stronie emula jest właśnie dla takich jak ty :slight_smile:

EOT!

dobra trwajcie w niewiedzy. jesteście organizacje charytatywne to możecie sobie UL nawet na 200 nastawić. tylko po co?

Widze ze niezla dyskusja sie rozkrecila… Tyle tylko ze ja jak mialem low ID tak dalej je mam i zadne ustawienia nawet te Zafie’go nie pomagaja :frowning: Nie wiem juz co to jest wkurza mnie to ale coz zrobic… W kazdym bardz razie Dzieki za pomoc, pozdrawiam ! :slight_smile: