Emule

Aloha!! :smiley: Czy da rade zablokowac uzytkownika ktory ciagle cos ode mnie sciaga a sam nic nie daje??

Nie ma takiej możliwości. W emulu każdy udostępnia ile mu się podoba

Jest to niemozliwe, oferują to nie które mody ale jest to sprzeczne z regułą p2p.

I dostaje sie za to dozywotnie bany na serwerach :roll:

Ale jak się zaznaczy opcje w ustawieniach Pliki - Widzi moje pliki - Nikt, to chyba nikt odemnie nic nie bierze???/

To nikt nie bedzie widział jakie pliki udostępniasz, ale sciągać może :smiley:

wy sie wogole nie znacie to po co tu jestescie na tym forum.koles zadał pytanie i jedni odpowiadają ze sie da drgi ze nie to sie zastanówcie!a jak sie nieznasz na kompach to daj se luz i pograj sobie w gre telewizyjną! to nie jest jedyny przypadek w co drugim poscie są syfne odpowiedzi.wywalic was z dorum :frowning:

Forum jest po to, aby właśnie się zcegoś dowiedzieć PANI WSZYSTKOWIEDZĄCA…ale jak przeniesie się pliki z folderu INCOMING, gdzie indziej to już nikt nic nie pobierze??? Hę???

nie bądz za madry PANIE Lothriel bo ci bana wlepie na tydzien :lol:

PATRYCJA007

Może najpier zacznij pisać wyraznie i zastanów się gadasz oki?

Nie ma możliwości w eMule blokowania uzytkowników lecz, są mody które na to pozwalają, ale:

Czy ktoś może mi odpowiedzieć na pytanie z tym folderem INCOMING?/?

folder incoming jest folederm fo ktorym przechowywane są dane ktore pobrałes z Emule!

wiem…ale gdzieś wyczytałem, że jak już coś ściągne i przeniose do innrgo folderu to nikt inny tego nie pobierze. bo tylko folder incoming jest tak jakby udostępniony

No to dobrze czytałes a co do PAtrycji007 to popieram w pewnym sęsie! :mrgreen:

A co to znaczy High albo Low ID - nie tłumaczcie na polski, bo akurat to wiem, chodzi mi o sprawe w wymiarze progeramu…i czy znacie jakiś dobry program do zablokowania wodoczności IP???

ID jest przyznawane w zalezności od poprawności pracy programu.

Odpowiedzialne są za to porty programu, oraz to czy program nie jest zablokowny przez firewall.

Lepiej miec High bo są to mniejsze kolejki i mozesz pobierac od osób mających Low.

A jakie masz ID, jaki dostawca internetu i firewall :?

Hide Ip

http://www.megapliki.pl/plik-465-hide-i … m-2.2.html

Dzięki :smiley:

Złączono Posta : 26.12.2005 (Pon) 16:57

albo i nie dzięki. Hide IP działa tylko pod Internet explorer, a kto by dziś z explorera korzystał??? może jakiś inny programik?