Emule

(Crazyworld82) #1

Aloha!! :smiley: Czy da rade zablokowac uzytkownika ktory ciagle cos ode mnie sciaga a sam nic nie daje??

(Myszonus) #2

Nie ma takiej mo偶liwo艣ci. W emulu ka偶dy udost臋pnia ile mu si臋 podoba

(El Presidento) #3

Jest to niemozliwe, oferuj膮 to nie kt贸re mody ale jest to sprzeczne z regu艂膮 p2p.

I dostaje sie za to dozywotnie bany na serwerach :roll:

(Lothriel) #4

Ale jak si臋 zaznaczy opcje w ustawieniach Pliki - Widzi moje pliki - Nikt, to chyba nikt odemnie nic nie bierze?????????????????/

(iGreq) #5

To nikt nie bedzie widzia艂 jakie pliki udost臋pniasz, ale sci膮ga膰 mo偶e :smiley:

(system) #6

wy sie wogole nie znacie to po co tu jestescie na tym forum.koles zada艂 pytanie i jedni odpowiadaj膮 ze sie da drgi ze nie to sie zastan贸wcie!a jak sie nieznasz na kompach to daj se luz i pograj sobie w gre telewizyjn膮! to nie jest jedyny przypadek w co drugim poscie s膮 syfne odpowiedzi.wywalic was z dorum :frowning:

(Lothriel) #7

Forum jest po to, aby w艂a艣nie si臋 zcego艣 dowiedzie膰 PANI WSZYSTKOWIEDZ膭CA.....ale jak przeniesie si臋 pliki z folderu INCOMING, gdzie indziej to ju偶 nikt nic nie pobierze?????? H臋????

(system) #8

nie b膮dz za madry PANIE Lothriel bo ci bana wlepie na tydzien :lol:

(iGreq) #9

PATRYCJA007

Mo偶e najpier zacznij pisa膰 wyraznie i zastan贸w si臋 gadasz oki?

Nie ma mo偶liwo艣ci w eMule blokowania uzytkownik贸w lecz, s膮 mody kt贸re na to pozwalaj膮, ale:

(Lothriel) #10

Czy kto艣 mo偶e mi odpowiedzie膰 na pytanie z tym folderem INCOMING?/?

(system) #11

folder incoming jest folederm fo ktorym przechowywane s膮 dane ktore pobra艂es z Emule!

(Lothriel) #12

wiem....ale gdzie艣 wyczyta艂em, 偶e jak ju偶 co艣 艣ci膮gne i przeniose do innrgo folderu to nikt inny tego nie pobierze. bo tylko folder incoming jest tak jakby udost臋pniony

(Dandziu8) #13

No to dobrze czyta艂es a co do PAtrycji007 to popieram w pewnym s臋sie! :mrgreen:

(Lothriel) #14

A co to znaczy High albo Low ID - nie t艂umaczcie na polski, bo akurat to wiem, chodzi mi o sprawe w wymiarze progeramu......i czy znacie jaki艣 dobry program do zablokowania wodoczno艣ci IP??????????

(El Presidento) #15

ID jest przyznawane w zalezno艣ci od poprawno艣ci pracy programu.

Odpowiedzialne s膮 za to porty programu, oraz to czy program nie jest zablokowny przez firewall.

Lepiej miec High bo s膮 to mniejsze kolejki i mozesz pobierac od os贸b maj膮cych Low.

A jakie masz ID, jaki dostawca internetu i firewall :?

Hide Ip

http://www.megapliki.pl/plik-465-hide-i ... m-2.2.html

(Lothriel) #16

Dzi臋ki :smiley:

Z艂膮czono Posta : 26.12.2005 (Pon) 16:57

albo i nie dzi臋ki. Hide IP dzia艂a tylko pod Internet explorer, a kto by dzi艣 z explorera korzysta艂?????? mo偶e jaki艣 inny programik?