Emule

a wiec tak ,jak wiadomo podczas sciagania nie wolno mula wylaczac inaczej niz przez klikniecie na wylacz (mowie tu oczywiscie o np restartach)

a ja mialem malutki problemik z kompem i sam mi sie resetowal (ja wiem kolo 10 razy ) mul zgubil mi cos kolo hmmm 3 gb :frowning: poniewaz partycja od mula jest za mala to mam na niej teraz okolo 20 mb ,sprawa nie byla by taka denerwujaca gdyby nie to ze wlasciwie wiekszosc plikow jest na 0 % i nie dosciagam wiecej ,plan jest taki zeby zlokalizowac ten plik co sie zepcul w “temp” ,okazalo sie ze nie ma takiego

szukalem pliku ktory nie ma …met albo met.bak bo to kopia zapasowa jest :lol:

jest jeszcze jeden sposob klikac pokolei na kazdy plik w mule i sprawdzac jak sie nazywa -oki tylko mam ich ja wem ze 90 i to zajmie pol dnia

moze jakis pomysl program albo cus jak mam usunac albo naprawic te pliki ,co jak co ale 3 gb droga nie chodzi :smiley: :smiley: :smiley:

z gory dzieki

MetFileRegenerator albo DonkeyDoctor.

Do eMule idealnym rozwiązaniem jest malutki programik PartMet Backup. Tworzy on kopie plików part.met i zawsze możesz je przywrócić.

Programik jest maleńki i działa bez instalki. Ściągasz plik, rozpakowujesz go do katalogu eMule. W tym katalogu tworzysz folder Backup (w nim będą kopie zapasowe plików part.met). Program sam sobie utworzy dodatkowo folder BackupOld. Uruchamiasz program PartMet Backup i krótka konfiguracja. Wskazujesz mu ścieżkę do folderu Temp w eMule, następnie folder do kopii zapasowych czyli folder Backup i jeszcze plik wykonywalny eMule.exe. Dodatkowo możesz zaznaczyć aby program robił kopie zapasowe plików part.met co 30 minut. I tyle :smiley: (oczywiście program musi działać cały czas gdy włączony jest eMule :mrgreen: )

mam pytanie ,o ile czytam a moze zle czytam to jest program “przed” a ja potrzebuje programu “po” :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ale i tak sciagne

:lol: :lol: :lol: :lol:

======================================

Proszę poprawić błędy - na forum używamy języka polskiego - inaczej --> śmietnik

monczkin

PartMet Backup opisałem i podałem po to, abyś w przyszłości nie miał tego typu problemów :mrgreen:

Jeśli “po” to też podałem 2 programy: MetFileRegenerator albo DonkeyDoctor. :wink: