Enclave - Zawiesza sie po chwili, czemu?

Witam !

Mam taki problem, że zainstalowałem sobie demo Enclave po właczeniu zawiesza sie tak, że jedynym ratunkiem jest restart :confused: Pożyczyłem od kolegi Oryginalną wercje w nadziji że bedzie działać poprawnie, jednak ona też sie zawiesza. (wersja oryginalna :P) Nie wiem jaki jest tego powód…szukałem w necie i nie ma nic podobnego, sprawdziłem sterowniki, zgodność i wszystko i jest wpożo… ciekawi mnie tylko czemu gra (demo) rok temu na starej karcie graficznej mi chodziła a teraz nie :confused: (teraz mam Radeona 9600 PRO wcześniej był G-Force) Pisało też na którymś serwisie, że może być niekompatybilny z DirectX 9 ale strona sie nie otwarla i nie przeczytałem o co chodzi… Proszę o pomoc bo chce zagrać w tą zajefajną gierke :smiley:

mam taki sam problem kiedys gralem w demo tej gry teraz jednak sobie ja wlaczam i sie zacina ze reset jest potrzebny mam tak samo z gra tej samej firmy Knighs of the temple cz cos takiego. Ja mam athlona 3000+ 1024 ramy i Ati radeon x800xl i nowe sterowniki a direct x 8.1 i tak nie dziala ta gra a jest extra

hm, ja mam Radeon 9800Pro i mi gierka działa bez zarzutów, może nowszy DirectX pomorze?

mam win xp sp2 + autopatcher luty 07, sterowniki to omegi 3.8.330