Encyklopedia MEP 2002 i problem z dzwiekiem i obrazem


(Lammermoor) #1

"Odchudzam"komputer ze zbednych programow i znalazlam te Encyklopedie(nawet o niej zapomnialam),przejrzalam i jest taki problem jak na screenie.Program zajmuje duzo miejsca(1 191 00MB),nawet jest fajny ale zastanawiam sie nad jego funkcjonalnoscia+dodatkowe jakies problemy.Prosze o wyjasnienie czego dotycza.

encyklopedia8se.th.jpg


(Czarny Wódz) #2

Jeśli się nie chce odtworzyć, to podaj rozszerzenie tego pliku.


(Lammermoor) #3

Nie wiem co sie dzieje,wolalam nie sprawdzac. :roll:

P.S.Nie probuje kliknac na tak bo nie chce problemow,jakie rozszerzenie mam podac?-nie wiem o jakie chodzi i skad je wziac?


(Czarny Wódz) #4

Koniecznie sprawdź, nic się nie stanie. Najprawdopodobniej się nie odtworzy. Chodzi o rozszerzenie pliku (txt exe bat dll itp). Poszperaj wewnątrz folderu, w którym siedzi ta encyklopedia i szukaj klipów video.


(Polko P L) #5

daj [tak] i możę pójdzie :slight_smile:


(Lammermoor) #6

Nie bede robic eksperymentow w stylu "moze"-gdybym miala taki zamiar to nie pisalabym na Forum :!:


(Duch) #7

taki eksperyment (raczej) nie zaszkodzi, a może pomóc w rozwiązaniu problemu :slight_smile: daj TAK


(Damian) #8

Jakie zaś eksperymenty. To jest standardowy komunikat, w WMP, jeśli ten program nie jest w stanie poprawnie odczytać filmu. Z"nieoczekiwanym zachowaniem" nie chodzi tu w żadnym wypadku o zachowanie komputera tylko odtwarzania samego obrazu lub dźwięku...po prostu mogą być przekłamania. Nie masz o co się trwożyć :roll:


(Lammermoor) #9

No wiec tak;mieliscie racje!-nic sie nie stalo,wszystko tj.dzwieki,filmy,odtwarzaja sie normalnie ale....po zamknieciu programu nie udaje sie go ponownie otworzyc,dopiero po restarcie komputera-jaka moze byc przyczyna?


(Duch) #10

jakiś błąd... zwiecha... coś się dzieje :roll:


(Lammermoor) #11

Tez tak mysle ale co dalej?-jest jakas mozliwosc sprawdzenia w czym problem?

Znalazlam str dotyczaca tego programu i bede kombinowac co dalej,jesli to wystarczy to mozna zamknac. http://www.opm.pl/pomoc.asp#2002

P.S.Niestety,program dziala ale do restartu,daje sie uruchomic tylko jednorazowo.Najgorsza sprawa,ze nie moge znalezc plytki instalacyjnej,gdzies wsiakla,odinstalowac go?-bo nie widze innego rozwiazania.

Mozna zamknac!Ktos zainstalowal w kataloguC:\MEP2002,wiec skopiowalam do C:\Program Files i pelny sukces,dziala!!!