Enemy Territory - 2 Wielkie Problemy ;(

Otóż mam problem z ET. Wczoraj formatowałem kompa, przeinstalowałem Windowsa. Zainstalowałem sterowniki do karty graficznej, dźwiękowej oraz DirectX z OpenGL.

Postanowiłem że pierwszą grą którą zainstaluje będzie ET (gram od 2 lat). Problem pierwszy: podczas instalacji przy 86% i pliku pak0.pk3 wyskakuje błąd I/O (…) File Corrupted (…) I tak jest w każdej instalce których próbowałem już 4. Przy każdej wyskakuje ten błąd.

Problem drugi: No dobra, darowałem sobie instalacje z pliku, załatwiłem od kumpla cały folder ET. Gdy włączam gre i próbuje się podłączyc do serwera bądź do własnego Hosta przy ładowaniu mapy wywala mnie do Windowsa i pokazuje się ten Problem/Błąd z aplikacją (…) gdy kilkam na (chyba) szczegóły widze że jest jakiś problem z plikiem qagame_mp_x86.dll

Może ktoś coś z was poradzić przynajmniej na jeden z problemów? To dla mnie bardzo ważne, jestem wielkim fanem Enemy Territory.

Pozdrawiam, dziękuje.

Edit:

Problem drugi rozwiązany, zainstalowałem patcha i przeinstalowałem DirectX. Jeszcze tylko problem pierwszy ;]

Heh u mnie po formacie gra odpala sie normalnie ale niestety nie wyswietla sie lista serwerow…Nie moge sie tez polaczyc przez Eye.

tam możesz ręcznie skonfigurować grę :

file \ setup wizard :

kalin myslę, że problem tkwi w braku instalacjia patcha.