English translator 3

Zakupiłem ten programik/dla mnie bomba choć zdarzają się pewne niedociągnięcia w tłumaczeniu/,po zinstalowaniu stwierdziłem , że wydatek 250zł się opłacił,naprawdę warto wydać tę kwotę na ten produkt, tylko jest jedno ale, a mianowicie; w pakiecie jest też Internet translator 3 i z nim mam problem ponieważ nie tłumaczy stron pod Avant Browserem ,pod IE wszystko jest ok.Sprawdzałem w ustawieniach i pomocy programu ,ale tam nic nie mogę znaleźć.Czy translator chodzi tylko pod IE? POZDRAWIAM! !!

a to już wina przeglądarki, nie programu, lub

a to już wina programu, nie przeglądarki - jak kto woli

wiele stron i programów działa po IE, tylko dlatego, że jest to najpopularniejsza przeglądarka i twórcy niespecjalnie przejmują się “pierdołami” w postaci innych przegladarek :slight_smile:

A czy ten program nie nazywa sie Internet Explorer Translator 3? Jezeli tak to ewidentnie wynika, ze tlumaczy tylko stronki w IE.

Nie to jest program wchodzący w skład pakietu English Translator 3 i nazywa się Internet Translatoe 3.

Internet Translator 3 tłumaczy niestety tylko strony w Internet Explorer. Nie współpracuje z innymi przeglądarkami. :frowning: :frowning: :frowning:

No cóż będę zmuszony czasami wracać do IE choć prawie o nim zapomniałem Dzięki i POZDRAWIAM! !!

Niw stety tlumacz tylko jeśli masz IE.Jaka szkoda. :cry: :cry: :cry:

Ale cieszmy się tym, co mamy :smiley:

Owszem ale ale tylko wtedy jak aplikacja jest bezpłatna. A jak biorą za nią pieniąde to mogliby się trochę bardziej postarać. :smiley: :smiley: :smiley: