Epson Stylus DX 8450 vs Canon MP 220?

Które urządzenie wybrać ??? ważne niskie koszty eksploatacji. Dobra jakość drukowanych zdjęć i tekstu. Szybki i dobry skaner. Co lepsze ??

Jeśli chodzi o Epsona DX8450 i Canona MP220 to nie ma w ogóle co porównywać. Tą nierówną konkurencję wygrywa Epson pod każdym względem. Po pierwsze ekonomika (Epson 4 osobne tusze po ok 30 zł szt Canon 2 tusze 55zł czarny 60zł kolory co oznacza że jak kończy Ci się jeden kolor to musisz wszystkie 3 wymienić). Epson wygrywa równiez pod kątem szybkości druku, skanowania i kopiowania. Nie bez znaczenia jest też jakość wydruku która jest naprawdę bardzo dobra jeśli chodzi o epsona (wiem, sprawdzałem).

P.S. Jeśli szukasz urządzenia wielofunkcyjnego do wydruku zdjęć to polecam zastanowić się nad serią photo np Epson rx585 (tu masz już 6 osobnych tuszy co daje dużo lepsze odwzorowanie barw) Jest tam też lepszy skaner.

mam problem

: skonczyly mi sie dwa kolory , tj czerwony i niebieski w Epxon DX 8450 . Czarny tusz jest pelny, a mimo to nie moge nic wydrukowac bo pojawia sie komunikat o wymianie tuszy! !!

Nawet jeśli możnaby było coś zrobić nie powinno się tego robić. To jest zabezpieczenie przed uszkodzeniem głowicy która musi być w stanie zalania inaczej może ulec awarii, w razie której koszt naprawy będzie dużo większy niż koszt tych dwóch tuszy, które i tak spożytkujesz.

ankah kup zamiennik, Ja do swojego Epsona DX4050 kupiłem ok. 3 razy tańszy niż oryginał.