Epson - tusz T0891 - zamienniki z allegro

Na allegro jest wiele ofert zamienników tego tuszu za ok 3zł. Czy ktoś kiedyś tego używał. Jak jest z jakością takich zamienników i czy nie ma ryzyka uszkodzenia drukarki?

Oryginalne kosztują od 15 do 36 zł, więc chce ci się ryzykować i kupować jakieś pomyje za 3 zł ??!

Oryginalny kosztuje 30zł, jak się drukuje dużo to różnica jest ogromna. Wiesz coś o tych tuszach, że tak pewnie piszesz?

Witaj

Tak się składa, iż mam epsona a konkretnie Epson OFFICE BX300F. Jest to urządzenie wielofunkcyjne średniej klasy. Ale co najważniejsze to, to że niektórzy użytkownicy (jak wynika z komętarzy), po zastosowaniu _ ZAMIENNIKÓW _ Musieli oddać swoje urządzenia do Naprawy. Epson bardzo stara się nie tracić na swojch dochodach płynących ze sprzedarzy swojch tuszy. Ja osobiście stosuję tylko i wyłącznie orginalne tusze i nie mam żadnych problemów , ale jeśli chcesz sobie popsuć urzadzenie to kupuj śmiało tusze niewiadomego pochodzenia. Nawet takie zamienniki jak _ Actiwe Jet _ Nie grarantują poprawnej pracy urządzenia.

_ Pozdrawiam _

Dziękuje za bardziej konkretną odpowiedź.