Equalizer systemowy

Witam. Kiedyś miałem do swojej karty dźwiękowej equalizer w wersji shareware. Nie pamiętam już nazwy ale program miał sporo opcji dotyczących dźwięku. Znacie może jakieś darmowe equalizery?? Nie chodzi mi o coś takiego jak Winamp. Chodzi o equalizera wszystkich dźwięków wydobywających się z kompa :stuck_out_tongue:

a jaką masz dokładnie kartę dźwiękową, czasami producent daje na płytce ze sterownikami właśnie w wersji trial ale na stronie jest do pobrania delikatnie okrojona wersja za free.

otóż ten equalizer był dołączony ze sterami do Realtek AC97. Płytę główną szlag trafił i wymieniono mi na “identyczną” płyte główną, tyle że z VIA AC97. Był to chyba SOUNDMAN czy coś takiego. A nie znasz innego equalizera?

instalowałęś sterowniki wiec powinieneś mieć w Panel sterowania>Sprzęt i dźwięk taką niebieską ikonkę na samym dole, jak na trzecim obrazku:

http://translate.google.com/translate?p … ry_state0=

tam możesz regulować.

lub - Program Files - Realtek AC97 - i poszukać ikonki od tego co chcesz jak nie ma na pasku.

O to chodzi, że nie ma tego equalizera do VIA AC’97. Był w REALTEK AC’97. Poza tym Soundman nie działa z via ac’97. Występuje błąd. Nie ma jeszcze jakichś zewnętrznych programów tego typu?

Może tutaj coś znajdziesz:Klik.