Era-Okazja dziesięciolecia Nokia 6630/

Co sądzicie o tym foniku/Koleżanka wlasnie zamiar ma go wziąść? i poprosiła o porade :slight_smile:

Mało sie orientuje ,ale wydaje się znośny.

Telefon Super. Odtwarzacz MP3, MP4 itp… dobry aparat, Symbian 8.0. Też go mam, nie widzę żadnych minusów zza wyjątkiem braku: Radia, Irdy i może jest troche za duży, ale to w końcu 3G. N6630 w Najlepszej sieci. Warto polecenia.

A mnie właśnie to się podoba że jest duży - przez to jest wygodna obsługa i popieram MWD opisał go dosyć dobrze, też jestem z niego zadowolony.

Mam właśnie takie 3 z Orange PL :slight_smile: telefon naprawdę godny uwagi, gry i aplikacje poprostu świetne, co do aparatu to gorszy jakościowo od 6230i, brak radia i irdy. Karta w zestawie tylko 64MB, ale nawet jak by było 512 to i tak za mało :stuck_out_tongue: Zainteresował bym się bardziej jakimś używanym P910i

Kto jak uważa ale moim zdanie prawdziwą okazją jest Sony Ericcson K750i własnie w ofercie o której piszesz :slight_smile: A to dlatego, że wszedł w ofertę K800i i poprzedni model zszedł znacznie z ceną :slight_smile: Akurat mam cennik pod ręką :wink:

Jeśli chodzi o telefonik o którym piszesz polecam zajrzeć tu:

http://www.mobile.inspiracja.com/Nokia,6630,phone.php

Pozdrawiam

i jeszcze stanieje, dlatego nie opłaca się go teraz brać, k800i jest już w polskim orange, ale nawet nie wiem ile za niego chcą

6630 wymiata, świetny fonik, 0minusów

a brak irdy:P??

P.S

Zauważyłem, że odkopujesz stare posty i niepotrzebnie się w nich wypowiadasz.