Era Tak Tak Czy Simplus

pytanie takie jak w temacie co jest lepsze?

ja mam simplusa i nie narzekam.milem kiedys popa ale po tym jak wiecznie byly problemy z wyslaniem smsa (ponad rok temu juz) to zmienilem na simplusa i nie zaluje

ja tez polecam Simplusa, sam mam i nie narzekam…

P.S. mają fajniejsze reklamy :smiley: :rotfl:

ja rowniez polecam simplusa

maja duzo wiecej promocji

i tez z niego kozystam 8) 8) 8)

Korzystam z taktak i jestem zadowolony.

Prawie zawsze jest zasięg (nie licząc piwnic czy podziemi ale to wiadomo).

Happy taniej po 8 miesiącach daje radę.

Ogólnie usluga warta polecenia :slight_smile:

kozystam z pimplusa bo simlock telefonu mnie do tego zmusza, wczesniej mialem ere… simplus tańszy jest bo sa fajne promocje ale denerwuje mnie sposob odbierania kasy z konta… przychodzi sms ze masz wlaczyc i wylaczyc telefon zeby ci odjęło to co wygadales… to jest denerwujące… a w tak taku masz normalnie… i era ma zdecydowanie wiekrzy zasieg

To jaki problem zdjąć go samemu lub iśc do komisu :roll:

“simplus tańszy jest bo sa fajne promocje ale denerwuje mnie sposob odbierania kasy z konta… przychodzi sms ze masz wlaczyc i wylaczyc telefon zeby ci odjęło to co wygadales… to jest denerwujące”

wystarczy wklepac kod *101*11*99# i zielona sluchawka i odejmuje normalnie,nawet po 1gr z konta

Złączono Posta : 07.07.2006 (Pią) 17:56

o.O?

to narawde działa? ^^ i czy będzie działać jak mam mixa :?

@Topic: też polecam simplusa :slight_smile: miałem simplusa i byłem zadowolony :slight_smile: teraz przezucilem sie na plusmix i tez spoko :slight_smile:

dziala,bedzie dzialac tylko ze wtedy juz nie masz widoczneg limitu na wyswietlaczu komorki ale robisz to *100# zielona sluchawka.

jak juz sie zdecyduje an takie rozwiazanie to nie ma odwrotu do poprzedniego ale to jest znacznie lepsze,naprawde bo nie ma tez tych sms o stanie konta o 7 czy 8 rano (kto w ogole to wymyslil w tym plusie te smsy inf o 8 rano???)

http://www.simplus.pl/simplus/showDoc.d … otkimkodem

Złączono Posta : 07.07.2006 (Pią) 18:20

dziala,bedzie dzialac tylko ze wtedy juz nie masz widoczneg limitu na wyswietlaczu komorki ale robisz to *100# zielona sluchawka.

jak juz sie zdecyduje an takie rozwiazanie to nie ma odwrotu do poprzedniego ale to jest znacznie lepsze,naprawde bo nie ma tez tych sms o stanie konta o 7 czy 8 rano (kto w ogole to wymyslil w tym plusie te smsy inf o 8 rano???)

W erze są takie promocje lojalnoścowe, jak masz karte z 4 miesiące to masz tańsze rozmowy, 8 mieisęcy jeszcze tańsze :slight_smile:

Jest też do wykupienia pakiet za 7zł – 25 min wymienialne na 100SMS’ó do sieci i na stacjonarne.

W plusie to niewiem ale poszukaj na stronie ich.

Zobacz też gdzie telefony mają twoi znajomi i rodzina.

no i co z tego jak w plusie do 7 swojakow masz od razu rozmowy po 39 gr a smsy po 1 gr.zreszta porownaj oferty na stronach no i rzeczywyscie ozbacz bo u mnie cala rodzinka ma w plusie i mi sie tam najlepiej oplaca

polecam simplusa

przejralem oferty i powiem Ci ze moim zdanie

1 SIMPLUS

2 POP (NIE ORANGE GO!)

3 TAK TAK

mowilem simplus jets najlepszy… bo am fajne reklamy :smiley:

Mam simplusa, nie narzekam. teraz jest promocja darmowe wieczory - placisz 5zl i masz 3h na rozmowy od 16.00 do 6.00 i w weekendy do simplusa i na stacjonarne.

no właśnie tylko 3 godziny i tylko można aktywować ten pakiet RAZ na MIESIĄC - to troche głupkowate :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ja polecam Tak Taka. Po uaktywnieniu kilku taryf masz całkiem korzystne warunki. Np. Tanie Numerki, Era Bonus.