Error 0x80072ee2

prosze o pomoc w usunieciu tego bledu. Probowalam juz chyba wszystkiego, co tylko znalazlam w necie i na wszelkich forach ale niestety nic nie pomaga. Glownie chodzi o to ze mam angielska wersje Vista Home Premium i jakos sie nie chce sam aktualizowac, defender jest wylaczony(nieaktualny- out of date) wszystko co tylko moglam sprawdzalam w firewall ale tam jest wszystko ok(chyba). Fakt jest taki ze za kazdym razem wyskakuje mi komunikat ze " Windows nie moze znalesc uaktualnien". I co najsmieszniejsze to tylko u mnie w domu, kiedy komp byl w innym miejscu wszystko bylo ok-moze to ustawienia z internetem sa popierdzielone(ale po ang ciezko mi to sparwdzic). Mam juz dosc szukania i chodzenia w kolko bo nic nie pomaga. Moze ktos wie co i jak moge zrobic krok po kroku(najlepiej po polsku i ang. :wink: )

Dzieki za wszelka pomoc

http://support.microsoft.com/kb/836941

niestety nie moge tam wejsc. nie moge otworzyc zadnej strony microsoftu :?

a wejdź na Start -> Uruchom

wpisz: cmd

następnie wydaj komendę: ipconfig /flushdns

i teraz sprobuj wejść na stronę

nic sie nie dzieje i nie zmienia, po zrobieniu wsztstkiego tak jak napisales klikalm raz jeszczer na ten link co wczesniej podales i odeslalo mnie do forum dobreprogramy.pl ale to sie stalo tylko raz teraz znowu explorel nie moze znalesc strony.chyba jestem za zielona :frowning: