Error 1324.the path moje dokumenty contains an invalid

podczas instalki nie ktorych programow pojawia mi sie komunikat “Error 1324.The path moje dokumenty contains an invalid character” po czym przerywa instalke :cry: .Skad to sie bierze i co zrobic zeby to sie nie pojawialo i zeby mozna bylo spokojnie przeprowadzic instalke succesfully :slight_smile:

Vista Unlimited x86

Hmm… W Viście nie ma folderu Moje Dokumenty… Jest po prostu Dokumenty.

Czy twoja nazwa użytkownika zawiera nietypowe znaki? Może te “niektóre programy” ich nie obsługują? (Chociaż a sam spotkałem się z czymś takim tylko raz, jeszcze na XP)

Wiem ze w Viscie nie ma folderu “Moje Dokumenty” tylko “Dokumenty” ale podczas instalki niektorych progosow taki error mi sie pojawia i przerywa instalke.

Ale co ciekawe…owy error pojawia mi sie przy instalce z pozycji profilu uzytkownia.Gdy ten sam progos instaluje z pozycji Admina kompa to nie robi errora.

Z nikim nie powolanym nie dziele kompa wiec u mnie Admin i Uzytkownik maja takie same (pelne) uprawnienia.Na ogol korzystam z profilu uzytkownika.

Mnie to wyglada na brak jakiegos systemowego pliku ktory jest odpowiedzialny za ten error.Ale problemy z instalka dotycza tylko nie ktorych programow…