Error Code: -5003 : 0x5


(Konrads667) #1

Witam

mam problem. podczas instalacji oprogramowania do mojego telefeonu (samsung d800) wyskakuje mi taki komunikat. tzn taki błąd. nie jestem, informatykiem i nie wie czy to cos powaznego.. po prostu chce, zainstalować dany program, ale mi sie to nie udaje. moze ktos ma rady dla mnie ? załączam zrzut z ekranu. program do telefonu nosi nazwe: Samsung PC studio. moze juz ktos spotkał sie z takim probleme i wie co zrobić. ja niestety nie :frowning: pzdr i prosze o pomoc. http://www.speedyshare.com/561469353.html

w załączeniu zruzt: http://www.speedyshare.com/561469353.html


(Misiek6999) #2

Powyłączaj wszystkie programy i spróbuj jeszcze raz. Jak uruchamiasz tego setupa, to pokazuje ci okno że wypakowuje pliki??

Instalowałeś coś poprzednio z Samsunga??


(Konrads667) #3

nie, nic sie nei wypakowuje. wlacza, sie przygotowywanie do instalancji, i nagle wyskakuje ten blad jak na zalaczonym obrazku. wczesniej, nie instalowałem, nic z tych programów, fakt probowalem pare razy, ale juz na samym poczatku wyskakiwal ten komunikat. A czy to mozliwe, ze przyczyna jest to, ze posiadam windows xp ze service pack 2 ? bo np. u kumpla ktory ma samego win xp, wszystko dziala normalnie. myslisz, ze format cos by pomogl w tej sprawie ?