Error przy starcie

witam już kilka razy wyświetlił mi się error przy starcie systemu dokładniej opiszę przy włączeniu komputera na początku coś tam tradycyjnie sprawdza potem po wyświetleniu tego pierwszego tradycyjnego ekranu wyświetliło mi się użyj narzędzia do naprawy systemu(zalecane) nie mam pojęcia dlaczego takie coś jest narzędzie oczywiście naprawiło problem tylko chcę na przyszłość wiedzieć co to takiego spisałem trochę jaki błąd jest : Device/Harddisc0, Autochk=0, E/Windows to był ten error i przy włączaniu kompa wyświetla mi się czasami takie czarne okienko z lokalizacją : Windows/System32/cmd, mam do tego problemy z cieniami i niewyostrzoną czcionką czy umie mi ktoś pomóc czy ten problem może byc związany z cieniami itp?i tak chyba zanoszę komputer do serwisu bo nigdzie nie mogę znaleźć rozwiązania na temat cieni i liter,nawet zmieniałem monitor bo miałem od starego komputera i tak samo

FloRida ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.