Error przy uruchomieniu PS CS5

(Sediven) #1

A więc tak.Kupiłem sobie PhotoShop’a CS5, instalacja przebiegła pomyślnie, lecz problem jest w tym gdy chcę go uruchomić:

“Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0xc000001d). Kliknij przycisk OK, aby zakończyć aplikację”

Co mam teraz robić? Program kosztował, a ja nie mogę go uruchomić :confused:

PS:// Nie wiedziałem jaki dział wybrać, jeśli wybrałem nieprawidłowy to przepraszam i proszę o przeniesienie go w odpowiednie miejsce.

(Agatonster) #2

Sediven ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(Remek Dobrowolski) #3

Powyższy błąd wskazuje na brak wsparcia przez procesor bądź płytę główną instrukcji SSE.

http://kb2.adobe.com/cps/329/329332.html - solucja tyczy się Adobe Premiere, ale w Twoim przypadku chodzi zapewne o to samo.

Pozdrawiam.

(Sediven) #4

Nie wiem skąd pobrać Streaming SIMD Extensions, szukałem już tego i nic :confused:

(Krzysztof) #5

Może nie masz zainstalowanego dodatku Service Pack 3?

(Remek Dobrowolski) #6

Tego znikąd nie pobierzesz. Procesor albo je obsługuje, albo nie. Podejrzewam, iż nie masz jakiejś prehistorycznej maszyny - zaktualizuj BIOS, sterowniki od płyty głównej, jeśli używasz procesora firmy AMD - spróbuj narzędzia, o którym mowa w artykule Adobe.

PS. Najprościej - skontaktuj się z Adobe: z pewnością rozwiążą Twój problem.

Pozdrawiam.