Error przy uruchomieniu PS CS5

A więc tak.Kupiłem sobie PhotoShop’a CS5, instalacja przebiegła pomyślnie, lecz problem jest w tym gdy chcę go uruchomić:

“Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0xc000001d). Kliknij przycisk OK, aby zakończyć aplikację”

Co mam teraz robić? Program kosztował, a ja nie mogę go uruchomić :confused:

PS:// Nie wiedziałem jaki dział wybrać, jeśli wybrałem nieprawidłowy to przepraszam i proszę o przeniesienie go w odpowiednie miejsce.

Sediven ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Powyższy błąd wskazuje na brak wsparcia przez procesor bądź płytę główną instrukcji SSE.

http://kb2.adobe.com/cps/329/329332.html - solucja tyczy się Adobe Premiere, ale w Twoim przypadku chodzi zapewne o to samo.

Pozdrawiam.

Nie wiem skąd pobrać Streaming SIMD Extensions, szukałem już tego i nic :confused:

Może nie masz zainstalowanego dodatku Service Pack 3?

Tego znikąd nie pobierzesz. Procesor albo je obsługuje, albo nie. Podejrzewam, iż nie masz jakiejś prehistorycznej maszyny - zaktualizuj BIOS, sterowniki od płyty głównej, jeśli używasz procesora firmy AMD - spróbuj narzędzia, o którym mowa w artykule Adobe.

PS. Najprościej - skontaktuj się z Adobe: z pewnością rozwiążą Twój problem.

Pozdrawiam.