Error przy wysylaniu maila

Nie wiem co sie stalo z moim mailem. Korzystam z yahoo od ponad 3 lat i zawsze wszystko bylo ok. Niestety od kilku miesiecy nie jestem w stanie wyslas zadnego maila. W momencie gdy napisze chociaz jedna litere w polu adresu, na dole strony pojawia sie napis “error on page”. Nic nie pomaga. Po prostu nie da sie wyslac maila pod zaden adres ani tez z innego komputera. Nie zmienialam ustawien. Niczego nie ruszalam, wiec nie wiem co moglo sie stac.

Czy ktos moze mi pomoc? Jak mam odpisywac na maile skoro sie nie da?

moze z serverem cos jest nie tak , jak na innych komputerach tez sie nie da no to sie widocznie cos /cenzura/ u nich …

A sprawdzalas kompa na obecnos szkodnikow moze jakis spyware albo trojan blokuj wysylasnie poczty

Może spróbuj używac jakiegoś klijenta poczty np. http://thunderbird.pl/

Wirusow na pewno nie mam bo probowalam w kafejkach i na uniwersytecie i zawsze jest to samo. Mam inny adres na yahoo i tam jest wszystko ok wiec nie wiem czy to wina serwera. To trwa juz za dlugo. Przypomnialo mi sie, ze zanim to sie stalo, jak sie raz zalogowalam, dowiedzialam sie, ze moje konto zostalo usuniete. Napisalam do yahoo z innego adresu, ze nic zlego nie robilam, zeby mi usuneli konto i poprosilam o przywrocenie. Po kilku dniach wszystko bylo jak przedtem, poza faktem, ze nie moge wysylac maili.