ESET 5 Wiesza system podczas ładowania

Otóż mam taki problem, po instalacji ESET 5 Trail niby wszystko jest ok, lecz gdy uruchomię komputer ponownie to cały system się wiesza, nie da się w nic wejść, ikony się nie ładują, ESET wygląda na to, że też się nie ładuje, pozostaje tylko jedno rozwiązanie tego problemu, tryb awaryjny i odinstalowanie ESET’a po tym zabiegu wszystko wraca do normy, dodam jeszcze, że z ESET 4 nie mam takich problemów, ktoś wie jak rozwiązać ten problem lub spotkał się z nim ?

Ewentualnie czy warto zamiast ESET’a zainstalować Comodo Internet Security 2011 ?

Jak można wyczytać w komentarzach ta wersja stwarza niektórym userom problemy, więc wypada tylko czekać na poprawione buildy.

Ja raz też tak miałem ze mi się system wieszał i nie nadawał do użycia a powodem było to że nie odinstalowałem starszej wersji 4 (przywracanie systemu pomogło) . obecnie używam 5 i raczej chodzi stabilnie . a jeśli chodzi o miedzy eset a comodo to wydaje mi się że lepszy jest eset . a ogólnie to nowy eset 5 może nie być do końca dopracowany i mieć bugi

tmdevil , odinstaluj ESET 4/5, wyczyść wszystko CCleanerem bądź innym programem, zresetuj komputer, zainstaluj ponownie. A, powyłączaj w Autostarcie zbędne buble.

Używam ESS 5 i jak na razie nic się nie dzieje, żadnych zawieszeń, żadnych problemow.

Czy warto zamiast Eseta używać Comodo? Oczywiście, że tak. Oba programy polecam, z obu korzystałem i są naprawdę dobre.

Mimo, że Comodo jest darmowy nie ustępuje w działaniu innym płatnym rozwiązaniom.

Pozdrawiam.