Eset blokuje aktualizację YoWindow

(Golo73) #1

Witam serdecznie! :smiley: Od wczoraj nagle ESET blokuje mi adres strony YoWindow i niemożliwa jest aktualizacja pogody w programie! :frowning: W związku z tym mam pytanie: czy istnieje jakaś możliwość, żeby adres strony dodać do bezpiecznych tak aby ESET nie blokował aktualizacji? Próbowałem nawet odinstalować i zainstalować na nowo, ale to nie pomogło! Jest nawet gorzej, bo nie mogę teraz wybrać miasta, którego pogoda ma być pokazywana! :frowning: Z góry dziękuję za wszelkie sugestie i okazaną pomoc! :smiley: Pozdrawiam :slight_smile:

(Dimatheus) #2

Hej,

:arrow: Z jakiego systemu korzystasz?

:arrow: Czy wspomniany Eset to pakiet typu Internet Security czy sam antywirus?

:arrow: Używasz zapory systemu Windows?

Pozdrawiam,

Dimatheus

(Golo73) #3

Windows 7 Home Premium SP1 32 bit oraz ESET SMART Security (pakiet IS). Mam nadzieję, że ten fałszywy alarm eseta zostanie szybko zniwelowany, bo wysłałem już pliki do analizy i przy następnej aktualizacji będzie ok! :smiley: Pozdrawiam :smiley:

(Dimatheus) #4

Hej,

Skoro tak, to w ustawieniach zapory sieciowej powinieneś mieć możliwość dodania programu do listy aplikacji, które mogą łączyć się z siecią.

Pozdrawiam,

Dimatheus

(Golo73) #5

Dzięki! :smiley: Zrobiłem, jak kazałeś! Ale ciemniak ze mnie, że sam na tak proste rozwiązanie nie wpadłem! :frowning: Pozdrawiam :wink:

Temat zamknięty

(Dimatheus) #6

Hej,

Sam czasem się łapię na tym, że najprostsze rozwiązanie jest poza zasięgiem wzroku. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus