Eset nod smart secruity, błąd w numeracji

Witam,

Mam problem z esetem. Używałem zawsze wersje 4 ale postanowiłem z aktualizować do 5. Odinstalowałem wersje nr. 4 i zainstalowałem 5. Okazuję się, że wyświetla mi ciągle, że używam wersje 4, gdy kliknę prawym przyciskiem na ikonke eseta. Wyświetla sie eset smart secruity 4, uruchom smart secruity 4. Nawet dokładniejsza wersja 4.2.40.10. A przecież mam wersje 5. Jak otworze juz okno z esetem na górze jest napisana wersja 5. Co zrobić żeby poprawić na numeracje faktyczną? Jak kliknę na informację to też sie wyswietla eset smart secruity 4.2.40.10.

Odinstalowałeś wersję 4 a wyczyściłeś wszystkie pozostałości po niej np w rejestrze ?

Pamiętaj na przyszłość, że z reguły deinstalacja poprzedniej wersji nie jest wymagana.

Tu masz napisane, jak usunąć pozostałości: Włączasz widoczność ukrytych plików (Narzędzia/Opcje Folderów lub Organizuj/Opcje folderów i wyszukiwania dla VIsta/7):

Dziękuję za odp.

Ten błąd jest spowodowany tym, że podczas instalacji czy naprawy plików nie może dodać do rejestru “Current version” i muszę klikać ignore, ignore żeby dalej instalacja szła.

Więc najlepiej odinstalować teraz eseta, zrobić tak jak podał boczi i zainstalować od nowa?