ESET Smart Security & Emsisoft Anti-Malware

Witam milutko. Mam zainstalowany pakiet zabezpieczający ESET Smart Security 4.2.40.10 , czy mogę jeszcze zainstalować Emsisoft Anti-Malware 5.0.0.61 .Czy te programy mogą być razem zainstalowane na jednym komputerze i nie będę się gryzły. Bardzo Proszę o odpowiedź, za co z góry Bardzo Dziękuję.

Witaj od wersji 4,5 Emsisoft Anti-Malware jest w pełni antywirusem ponieważ posiada dwa silniki skanujące w tym antywirusowy Ikarus.Dlatego bym nie zalecał instalowania tego pakietu z tego względu że 2 antywirusy na jednym kąpie są nie wskazane.Zamiast tego zainstaluj jakiś skaner na żądanie.np Emisisoftu lub inny :slight_smile:

Proponuje takie polaczenie Malwarebytes’ Anti-Malware + Eset smart security 4.

Sprawdzone i nie sprawia problemów.

W PC Format 08/2010 - Bezpieczeństwo absolutne pisze: Ignorowanie problemu zabezpieczenia komputera jest proszeniem się o kłopoty. Standardowe ochronne funkcje Windows, a nawet dobry antywirus to również jeszcze za mało. Dopiero zainstalowanie z płyty PC Formatu pełnej wersji pakietu Emsisoft Anti-Malware 5.0 zapewni 100-procentowe zabezpieczenie twojego peceta. [Dariusz Hałas] Nie wiem co teraz o tym mam myśleć.

Korzystam z tego pakietu w połączeniu z zaporą i nie narzekam .Jak wspomniałem ma dwa silnik skanujące.Jedyny mankament tego programu to fałszywe alarmy i trzeba uważać co się usuwa .Pod względem wykrywalności uważam że najlepszy.Pozdrawiam :slight_smile:

Zostaw Eseta. A Emsisofta zostaw na skanowanie żądane wystarczy raz w tygodniu.