Euro 2012

a niby dlaczego fifa ma nam wybudowac stadiony?? jak chcemy to sami se musimy wybudowac.

nie ma szans. praktycznie zaden z obecnych stadionow nie nadaje sie na mistrzostwa(moze slaski na biede) a kasa to polska nie ■■■ zeby wydac kilka set milionow zlotych na wybudowanie conajmniej 7-8 pozadnych stadionow.

Po co budować w Polsce stadiony jak i tak Polacy nie umieją grać :?

:brawo: Nie ma to jak wierzyć w naszych piłkarzy :lol:

Trzeba trzeźwo myśleć. :smiley:

No ale może awansują do MŚ 2006. A jakby zdobyli mistrzostwo świata do może w nagrode byśmy im Mistrzostwa w 2012 roku zorganizowali :smiley:

A już myślałem, że to ja przesadziłem z marzeniami :wink:

A jak wyjdzie nowa gra Euro 2012 z pod skrzydeł EA Sport to ja już widze te stadiony, hehe :wink:

Mniej więcej takie: :lol:

stadion.jpg

Nawet nie będą musieli wymyślać nowego silnika graficznego :slight_smile: to będzie powrót do przeszłości :stuck_out_tongue:

Na inne nas nie stać :smiley: :hahaha: :hahaha:

:frowning: Nie ma co sie śmiać :frowning: Trzeba tylko płakać nawet nie ma gdzie w Piłke pograć :!:

to ja zapraszam na stadion do Łęcznej. Mały ale nowoczesny.

stadion.jpg

Byłem ostatnio na meczu Górnik - Wisła i muszę stwierdzić że atmosfera była extra.“Jazda jazda jazda Czarna gwiazda” :stuck_out_tongue:

A stadionik też niezły :wink:

A nie biała :? ?

“Czarną gwiazde” śpiewali kibice Górnika.Chyba rozumiesz :lol:

Tak tylko dla przypomnienia topic dotyczy Euro 2012 8) 8) 8)

No wlasnie.Stadion ładny ale ewentualnie na Euro 1923r.

Nic wiecej.Nie spelnia zadnych wymogow na ktorych gra sie finały Euro w XXI

wieku :smiley:

To niestety wiem. A co do Euro to problem nieleży w braku stadionów, które przez te 6 lat można wybudować, tylko w braku pieniędzy za które można bybyło je wybudować.