Europe Maple Story ( gra on-line) i router TP-LINK TL-WR340G

Witam, mam taki oto problem, mam gre internetowa Europe Maple Story i lacze sie z internetem przy pomocy routera wymienionego w temacie, podczas uruchamiania gry wyskakuje blad ze nie moze sie polaczyc z serwerm co moge zrobic, co moze byc tego przyczyna, dodac iz wczesniej gralem w ta gre gdy jeszcze nie mialem routera a moj dostawca od tamtej pory sie nie zmienil, czy moge zastosowac tunelowanie portow czy zrobic broadcast routera??Juz nie wiem co robic chce sie troszke oderwac a nie moge licze ze mi pomozecie, jesli chodzi o oprogramowanie antywirusowe to uzywam na jednym kompie, Kaspersky Internet Security 2009, a na drugim Avast Home Edition??Jak potrzebujecie jeszcze jakis informacji piszcie dodam je na biezaco. Z tego co wiem to gra wykorzystuje port 8484. Dodam jeszcze ze korzystam na jednym kompie z Windows XP SP3 a na drugim z Windows Vista Home Premium.

w takim razie wystarczy po prostu przekierować porty, powinno to pomóc.

A mozesz mi powiedziec jak to zrobic jak ja moge to ustawic i jak mam zrobic przekierowanie??tzn na jaki adres ip, i jakie porty moge zrobic screena z przekierowaniem portow u mnie na routerze jak to wyglada a ty bys mi wpisac w paincie np co gdzie i jak wpisac okej

tylko teraz nie wiem gdzie to wpisac w normalnych router jest forwarding port a tu nie ma wrzucam dwa screene gdzie to moge wpisac prosze o pomoc:

pierwsza opcja to:

routerj.th.png

druga to:

router1.th.png

zamiast na Port Triggering kliknij na Virtual Servers

później na Add New i wypełniasz.

no dobrze jest w poscie wyzej fotka z virtual server i co gdzie i jak mam wypelnic?

po prostu wpisujesz w pierwszym polu port jaki chcesz przekierować w drugie pole IP komputera w sieci.

a jak to mi nie pomoze to co dalej moge zrobic?? bo tak wlasnie wpisalem i nie pomaga??

uruchom ponownie komputer,

jak nie pomoże to skontaktuj się z administratorem sieci, może on blokuje ten port,

Niestety nie pomoglo mi to co pisaliscie i przypomne ze ta gra chodzila przy tym samym dostawcy internetu, a moze problemem jest to ze mam stary instalator gry z 2007 roku gdzies??

dostawca się nie zmienił ale zobaczył za duży ruch generowany przez ten port go mógł zablokować, skontaktuj się z nim.