Eurowizja 2005

No to nasi pośpiewali… :lol:

Co zrobic…

Bo to Polska jest, nie elegancja Francja…

i jak im poszlo bo nawet nie wiedzialem ze eurowizja dzisaj byla ale pewnie poszlo im wysmienicie, bo co roku zajmujemy najlepsze pozycje w dolnej czesci tabeli :lol:

Dzisiaj był półfinał.

Niestety (albo i stety :slight_smile: ) nasi nie awansowali do finału.

Z 25 zespołów przechodziło 10…

Ciekawy jestem KTO ICH WYSŁAŁ !!

ruskie Polskę w europie reprezentejszyn to już coś nie tak nie ma to jak stary druh były zsrr

Jaka władza, tacy reprezentanci :lol:

ja bym prosil o pisanie po polsku :roll: bo niektorych to zupelnie nie rozumiem a sie tak zapytam kto tym razem nas reprezentowal ??

A kto śpiewał znaszych ?? (sorry że nie wiem ale nie oglądałem) :oops: :oops:

Ivan & Delfin - jedna wielka porażka. To ja już wolę Wiśniewskiego :stuck_out_tongue:

Dzis rano w Esce tez sie z niego nabijali i mowili ze “wyjechal z cygańską piosenką” :!: :!:

Totalna porażka tak jak spiewanie polskiego hymnu przez Górniakową a raczej wycie:)

niestety nie oglądałem, umierałem z bólu żeber, nie ważne skąd ten ból :stuck_out_tongue: ehehehe a może to właśnie przez to że oni śpiewali hmmmm :wink:

Hmmm…Zastanówmy się…

Wiesz, chyba masz rację :?

Ehhh :roll:

lepiej nic o tym juz nie mowic bo porostu byla wielka kaszana i tyle

Dajcie spokój,polska to nigdy się nie skompromituje na tej Eurowizji :?

Właśnie słyszałem, że wyszedł z jakimiś cygankami :D:D

Nawet w ogóle o tym nie wiedziałem, gdyby nie Wy. Może dlatego, że wczoraj w ogóle nie oglądałem telewizji…

A kiedy finały?

Ivana nie wzięli, to dalej będzie robił w M jak M :lol:

Jutro, bodajże o 21.00 w TVP.

Odpowiem jeszcze na pytanie lysysz -a

Dzięki za info, parę dni “niebytu” w “świecie” i już takie zacofanie :wink:

Hmm gdzie ja byłem??? Chyba tam gdzie ty Boczi bo nie wiedziałem nawet że oni tam mieli jechać. :x