Eurowizja...kto?

Hejka, kto pojedzie na Eurowizję? Oglądałem, ale potem przełączyłem :smiley: A kogo byście chcieli, jak nie tą osobę/zespół?

Ich Troje ;]

Ale przecież nie było ich na liście… :confused:

Virgin-ma największe szanse ale ja i tak wole Mandaryne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

O wiele bardziej ją bym wolał. Mandaryne? :expressionless: Co ona sobą reprezentuje? :expressionless: Najniższą klasę. Ona śpiewać nie potrafi. Ona w gardle ma zamontowany komputer :smiley:

The Jet Set, albo Kasia Cerekwicka, albo Kto To(Kasia Wilk) :frowning:

Ich troje(chyba pięcioro ich było ostatnio) :x

Na Eurowizji mają być wszyscy, którzy śpiewali i śpiewają w Ich Troje

Sześcioro osobników ;]

Ich Troje - Follow my heart…

Teraz powinni się nazywać: Ich Troje x2

Virgin :mrgreen: Może dzięki urodzie Dody wreszcie wygramy :slight_smile:

gdzie sześcioro? Mówisz o dziecku jednej z wokalistek? No tak zapomniałem :?

Złączono Posta : 30.01.2006 (Pon) 15:01

Błażej kto Ci takich bredni naopowiadał, Virgin nie startował w tej imprezie i nigdy nie będzie, Doda mówiła, że nie będzie startowała w Eurowizji

buuu żadna nie startowała w konkursie :lol: :lol:

CHUCK NORRIS :lol:

I znowy z KAJNE GRENCEN wyjada :? :? :? :roll: :roll:

A ja byłem za Queens (czy jak ich się pisze) bo patrząc po ostatnich edycjach to wygrywają właśnie żywiołowe i szybkie piosenki.

A co do Ich troje to to chyba wystarczy za komentarz: :hahaha: :lol:

No właśnie, a nie jakieś tam smęty…

piotrekjunior weź się uspokuj, bo to się nudne robi.

Kasia C. napewno by wypadła lepiej :frowning:

Może powinien u nas wygrać Danzel - Undercover :slight_smile:

Albo przynajmnie The Jest Set - How Many People

Danzel? :confused: Troche przegięli z tym, że wokalista/zespół z innego kraju może reprezentować nasz kraj :confused:

a ja byłem ze Danzel’em albo The Jest Set 8) dlaczego? poniewaz powinnismy ich wyslac aby wygrac ;] ale niestety rodacy wybrali kajne grencen kupe krece czesc druga wydanie spiepszone niepoprawione…

Szkoda że Doda niestartowała :frowning:

Pewnie jakby wzieła udział to by pojechała 8)

A ja trzymałem kciuki za The Jest Set - How Many People.Fajna ta Rosjanka i w dodatku ma tylko 16 lat :stuck_out_tongue: Chyba się biorę za śpiewanie :stuck_out_tongue: