Everest - Nazwa plyty glownej: Nieznana

Witam

Moze mi ktos powiedziec dlaczego everestmi nie pokazuje nazwy plyty glownej? I tak samo jest z chipsetem.

Plyta:

min2172.png

Chipset:

min2173.png

Instalowalem ta paczke dla plyty glownej: motherboard_driver_chipset_nvidia_c51 dla Gigabyte GA-K8N51GMF-9

Prawdopodobnie powód jest taki że everest niema jej w swojej bazie danych

Nie ściągniesz nowej bo program przestał być kontynuowany.Chyba że to jest jego płatna edycja to wtedy kombinuj.Może być również tak że używasz płatnej wersji ale to jest testowa Ona również nie pokazuje wszystkich nazw

Zainstaluj tego everesta

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=93&id=1184

No ale chipsetu mi tez nie pokazuje. To chyba nie jest wina everestu.

Aby zaczęła pokazywać trzeba kupić licencje stosowną opcje masz zaraz po uruchomieniu programu lub w pomocy jak się nie myle

Ty masz wersję HOME ja dałem linka do ULTIMATE

Ten powinien to pokazywać.

A jak nie to powinno być napisane w miejscu gdzie nie ma informacji [Trial Version]

A u Ciebie nie ma nic.

Zainstaluj wersję ULTIMATE do której podałem linka w poprzednim poście.

wersja home nie jest wersją trial tylko pełna i darmowa dla komputerów domowych;] jeżeli nie pokazuje znaczy że nie ma danych o tej płycie i tyle…

wersja ultimate co dałeś linka to wersja trial i w niej pewnie będzie właśnie pisać trail version przy niektórych opcjach ;]

Tak może pisać przy wersji demo. Programy w wersji trial mają pełną funkcjonalność, ale są ograniczone czasowo… :slight_smile: