Evga GeForce GTX260 - warto kupić?

Witam!

Co sądzicie o tej karcie? Opłaca się brać? Mogę kupić używaną za nie całe 200zł. Warto kupić z myślą o nowszych grach? Dodam że wiedzmin 2 i crysis 2 chodzą na niej bez problemu :smiley: No i jeszcze pytanie jak to jest z tymi kartami evga, podobno po rejestracji produktu na ich stronie dostaje się dożywotnią gwarancje. Jeżeli bym zarejestrował taką kartę i coś by się z nią stało to bez problemu by mi ją naprawili?

Witam, pozniej 200 zl warto ja kupic… Jednak ide o zaklad ze mozna ja zarejestrowac kilka miesiecy/rok po zakupie a ona byla “na topie” 2-3 lata temu wiec lipa… Jednakze moge sie mylic…

dirtydog , brać na pewno warto za taką kwotę. Jednak tutaj już trzeba solidnego zasilacza bo karta ta pobiera dosyć dużo prądu. Najlepiej jak byś podał obecny zasilacz. Co do gwarancji od EVGA to zacytuję zdanie z ich strony

Czyli wychodzi na to, że karta musiała by być zarejestrowana do 30 dni od daty zakupu.

Mój zasilacz to Chieftec 500W CTG-500-80P . Od 2dni mam tego gtx’a podpiętego i problemów nie widzę.

dirtydog , zasiłka jak najbardziej ok :wink:

Obecnie w planach mam kupno nowego procka, najprawdopodobniej jakiejś i5, do tego z 4gb ramu ddr3. Taki zestawik z tą kartą da rade uciągnąć nowe produkcje pokroju BF3 i MW3?

dirtydog , może nie na bardzo wysokich detalach (BF3) ale tak :slight_smile:

ta karta była świetna ale jej czas świetności już przeminał oczywiście pograsz na niej ale bez wysokich detali

Dzięki wielkie za doradzenie :stuck_out_tongue: Chyba jednak ją kupie bo nie są to wielkie pieniądze, jak trochę odłożę to kupie coś nowszego :slight_smile: Temat do zamknięcia.

dirtydog , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Mam GTX260-core 216 i jak na razie wszystkie gry ustawiam na full i śmigają dobrze. Może czas świetności ma za sobą, ale jej wydajność wystarcza nawet na dzisiejsze gry.

Ja swojego egzemplarza nawet za 500 zł nie sprzedam. Jest to moja najbardziej udana karta. Bezawaryjna, cicha i chłodna.